Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kisebb feneket szeretnék. Hogyan?

Kisebb feneket szeretnék. Hogyan?

Figyelt kérdés

Elég hízékony vagyok, viszont sikeresen irányitás alatt tudom tartani a súlyom. Elég magas is vagyok. 180cm 70kg 19 éves lány.

A súlyommal nincs bajom, de annyira minden a fenekemen, combomon és csipőmön látszik...

A fölső testem totál vékony és karcsú (kivéve a mellem), de szemből nagyon széles a csípőm és a combjaim is elég husisak. Edzés nem igazán segitett, sőt, még rontott rajta, mert jobban kiemeli a fölső és alsó testem közti kontrasztot, hogy fenékre és combra edzettem 🤦‍♀️


Van valami remény hogy változzon, vagy örökre ezzel leszek elátkozva?



nov. 19. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy kép, hogy lássuk. Lehet, hogy csak te látod így, egyébként meg szuperül nézel ki.
nov. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék képet kitenni, ne haragudj.


Nem tudom mennyire "szuper" ahogy kinézek 😅 az arcomra mondják hogy szép, de egyébként mindenhol elég csontos vagyok, kivéve derék alatt

nov. 19. 13:07
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem haragszom, ahogy gondolod. Most az, hogy itt kilót leírsz meg magasságot, és hogy szerinted ez így nem jó, mondjuk meg mi, ez nem így működik. Biztosan van testhez álló ruhád, arc nélküli képpel kellett volna a kérdésedet feltenni, mert ez így ez nulla.
nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudod szabályozni, honnan fogyj. Legfeljebb izommal tudsz többet rakni célzottan.


De a legegyszerűbb elfogadni, illetve megfelelő öltözködést, stílust elsajátítani.

nov. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Mi ezen az átok? Inkább a felfogásoddal vagy elátkozva. Ilyen a testfelépítésed és kész. Ha valakinek nem tetszik, az az ő baja. Lesz, akinek meg tetszik.
nov. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%
Lesz aki megvadul érte...és persze, ez nem másról kell szóljon, mert elsősorban magunknak kell megfelelni/elfogadni, de szerintem dögös lehetsz. Pláne a férfiaknak a széles csípő, erős combok a termékenységet közvetítik, szóval a többségnek ez tetszik.
nov. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7%
800kcal/nap
nov. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
96%
Körte alkat vagy, vagy torz testképed van, maszkulinabb alsótestet szeretnél, mint amilyen egy nőnek van. A serdülés már csak ilyen, kihozza a nemi testalkatot, ami nőknél széles csípőt és vastagabb combokat jelent.
nov. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
90%
Én szeretném, ha nekem popsira menne és nem hasra :))
nov. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
A pasiknak meg pont így tetszel.
nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!