Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rosszulesik, hogy nem dicsér...

Rosszulesik, hogy nem dicsér meg senki a közvetlen környezetemben, pedig nagyon küzdök és már 2-3 méretet fogytam, tehát elég látványos, ti hogy viseltétek ezt?

Figyelt kérdés
Én mindig biztattam illetve dicsértem őket.
nov. 20. 13:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
76%
Én nem mások véleménye miatt fogytam le, hanem az egészségem miatt.
nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem véleményről írtam, hanem lelki támogatásról, amit éppen te is megvonsz tőlem :D
nov. 20. 14:16
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

En a regi fenykepeimet szerkesztettem ossze frissebbekkel es ez adott erot.

Nekem kb 15 kilot kellett leadnom mire megdicsertek. De olyanok kesobb vettek eszre akikkel napi szinten talalkoztam

nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Előbb-utóbb úgyis észreveszik. De ha nem, akkor mi van? Magad miatt fogysz, én látatlanul is büszke vagyok és megdícsérlek, ha ez számít :)
nov. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

"Nem véleményről írtam, hanem lelki támogatásról, amit éppen te is megvonsz tőlem"

Én nem vonok meg tőled semmit, nem a rokonod vagy a barátod vagyok, csak egy random kommentelő. Ha lelki segélyre van szükséged, akkor ezt írd, ne passzív agresszívkodj egy kérdés mögé bújva. Talán a személyiséged miatt nem vagy szerethető, ezért nem támogat senki. Nyugodtan mondd meg a környezetednek, hogy időnként szükséged lenne pozitív visszacsatolásra, mert ez neked fontos.

nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4

Köszi! :)

nov. 20. 14:57
 7/18 anonim válasza:
87%
Ilyenek az emberek. 15 kg-t fogytam, nem szólt senki semmit. Híztam 5 kilót:"Te aztán jól megerősödtél!" Szerintem az a baj,hogy irigyek a sikerre, de a káröröm az működik náluk.
nov. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Nagyon rosszul viselem :D


Leadtam 14 kilót mire valaki észrevette volna. Párom igen, de ő tudta is, hogy direkt fogyok. Elmentem egy hét eltéréssel két családi eseményre, egyiken az én, másikon a párom családja volt. Végre jöttek a pozitív kommentek, tök sok szó volt arról, hogy fogytam, nagyon boldog voltam. Majd rá pár napra elmentem egy másik eseményre, ott a családom másik fele volt, pont azok, akik évente 5x látnak kb. Na ők egy kva szót nem szóltak, pedig direkt úgy öltöztem, hogy lássák valamennyire a testemet. Akkor nagyon lelombozódtam.


Én mások visszajelzéséből töltekezem. Nekem ez adja a legtöbb motivációt. A mérleg is csak akkor adja, ha egy új, kisebb számmal kezdődik, illetve a ruhák, amik újra feljönnek rám. Alig várom, hogy a maradék 15 is lemenjen rólam, szerintem legközelebb akkor kapok dicséretet, de az még 4-6 hónap :(

nov. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vártam dicséretet egyáltalán, úgy voltam vele, hogy ehhez senkinek semmi köze. Aztán volt egy csaj, mondta, hogy nagyon sokat fogytam, eleinte azt hittem, hogy dicsér, megköszöntem, mondtam, hogy sok meló van benne, erre mondta, hogy nem dicséretnek szánta, szerinte szarul nézek ki. Ja, mondom köszi:D
nov. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Miért kellene bárkinek megdicsérnie? Magad miatt fogyj, ne azért, hogy xyz megdicsérjen :D


Bár az első kommentelőre adott válaszod alapján önbizalom nulla, és mások véleménye alapján éled az életedet - ez tény.

nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!