Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele a fogyásba?

Hogyan kezdjek bele a fogyásba?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, elhízott,103kg és 181cm. Magas vérnyomásom van, illetve inzulin rezisztenciám.


Mit javasoltok, hogyan kéne elkezdenem a fogyást? A célom egyelőre nem túl nagy,95 kg.Fokozatosan szeretném teljesíteni, semmiképpen sem gyorsan, de teljesen hatástalanul.



nov. 21. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el orvoshoz és egy jó dietetikushoz, ilyen betegségekkel ők tudnak helyes útra terelni, innen nem fogod tudni kiválogatni, hogy ki mond jót és ki rosszat, de felelőtlenség is lenne bármilyen konkrét tanácsot adni.
nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Ne egyél annyit, inkább mozogj többet és igyál sok folyadékot.

Vérkép és orvosi/dietetikus konzultáció persze hasznos.


[link]

nov. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
800kcal / nap
nov. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Heti 150 perc séta- kalóriaszámolás-1500kcal alá ne menj. Kis súlyokkal edzés, heti 3x.
nov. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%

Inzulin rezisztenciával 160g-os diétát, heti 3x testmozgással. Séta is jó vagy biciklizés, amite van lehetőséged.

A diétát netről vagy dietetikustól tudod összeszedni.

Minden ir-es, akinek kiderült a betegsége, és elkezdte a 160g-os chndiétat, rengeteget fogyott, és a cukra is helyre állt, így nyer-nyer helyzet áll fenn.

Sok sikert.

nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#5 ilyen súllyal neki a 160 gramm iszonyú kevés lenne. Kb 180-190 grammban kéne tartania


Kérdező, mindenképp keress egy dietetikust. Háziorvos tud adni beutalót. Ő elmondja az alapokat.

nov. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de mégis 160 grammos ch diéta a neve ennek a módszernek.

Én is a dietetikust javaslom, de igaz. Laikusnak félreérthetően fogalmaztam meg.

Addig is cukor, fehér liszt 0, a többit majd megtanulod, Kérdező.

nov. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy a diabetológus javasolt-e valamilyen gyógyszert, de nekem csaknem 80 évesen használt a megfelelő gyógyszer szedése a túlsúly mérséklésére is.
nov. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenképp felkeresek egy dietetikust, illetve a 160g-os diétát is megpróbálom alkalmazni. :)
nov. 22. 19:41
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne egyél annyit
nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!