Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdtem úgy diétázni...

Ha elkezdtem úgy diétázni hogy elhagyok mindenféle lisztes terméket mennyi idő után látom vagy érzem a hatást?

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha emelle tonnaszam zabalod a gumicukrot akkor leginkabb soha.

En ezt ugy csinaltam, hogy napi max 160gramm szenhidratot fogyasztottam es ket het utan lathatoan karcsubb voltam. (Nem sovany, de aki latott elotte es utana az latta a kulonbseget)

2010. okt. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2 hét után frusztrálóan fognak rád hatni Liszt Ferenc zeneművei.
2010. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak a liszteset hagyod el, nem is biztos, hogy észreveszed a hatást.De ha elhagyod a cukrosat is, és csökkented az adagodat, akkor pár napon belül javul a közérzeted, 2 hét mulva látható is.(nálam így volt)De ez alkatfüggő.És még sok minden mástól is függ.
2010. okt. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1-2 nap. Olyan éhes leszel, hogy csillagokat fogsz látni.
2010. okt. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez így semmitmondó kérdés. Írj le egy étrendet pontos mennyiségekkel fehérje/ch értékekkel és azt, hogy neked kb mennyi a zsírmentes súlyod. Na arra esetleg lehetne írni valamit.
2010. okt. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
reggelire általában olaj nélkül sütök egytojást amit megeszek egy paradicsommal napközben egy alma ritka esetekben 1 zacskó ropi és utána max egy kicsi párolt zöldség ennyi inni meg viz ritkán tea
2010. okt. 21. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél többet, össze fogsz esni! :S
2010. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!