Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tök természetesen, mindenféle...

Tök természetesen, mindenféle ilyen-olyan speciális ételek nélkül . Mit tegyek?

Figyelt kérdés
heti 3-4 2órás kemény edzésem van(box), és 3 kilót leszeretnék adni.. naponta 1 szendvicset eszek meg az ebédem de néha túl zabálom magam csokival és egyebekkel...de kb 3 hét alatt szeretnék megszabadulni 3 kilótól de ha az nem jön be akkor 2 hónap múlva kb 5től..(ekkor vannak versenyeim).. nagyon fontos lenne !!!! help.. mit/mennyit egyek?
2011. okt. 21. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el, nálam lement a 6 kg, (sport nélkül) 2 évig meg tudtam tatani.

2011. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első által ajánlott diétát egy aktív sportoló ember nem tudja megtartani, szóval én akkor sem ajánlanám, ha amúgy nem tartanám egy káros diétának.

(Mellesleg én a párkilós feleslegemből ezzel a diétával semmit se tudtam leadni, ellenben gyakorlatilag végig rosszul voltam).


Amúgy mindenféle speciális étel nélkül le tudsz fogyni ennyi edzés mellett, rendes kajával, heti átlag egy kilót. Rengeteg tipp és étrend van ebben a topikban, ezeket nem ismételném el, talán majd valakinek lesz kedve.

2011. okt. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csokival meg egyebekkel, hanem rendes kajával(főtt étel), vagy gyümölccsel/zöldséggel, és kicsit több sovány hússal próbáld teletömni magad!!:) Ez egyik sem hizlal, viszont a sok rost hamar eltelít(gyöm.&zölds.) a több fehérje pedig gondoskodik a box-hoz való izomműködésről és erönlétről!:)
2011. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kérdező, sportoló vagy: szálkásító étrend. mielőbb utána olvasol és elkezdel így enni, annál előbb elkezdel zsírt veszteni. heti 1 kiló is reális, de alacsonyabbat szoktunk ajánlani (fogyás sebességére).


kis kitérő: ha sz.arul eszel, és még "rossz" szokásaid is vannak, akkor a vitamin hiány miatti édesség vágyat gyümölcsök helyett csokival és egyéb szarokkal pótolod.. nem túl nyerő. ezen is tudnál változtatni, most már tudod, hogy csoki helyett édes gyümölcsöt ehetnél, ráadásul vélhetően több vitamin bevitelt is igényelne a szervezeted. ami nem csoda, a kemény ökölvívás megviseli a testet, kell neki a "kakaó" :)

2011. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!