Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leállt a fogyásom mi lehet az...

Leállt a fogyásom mi lehet az oka??

Figyelt kérdés

Sziasztok! 164 cm-es lány vagyok, leadtam az utóbbi időben 8 kg-t, ami annyit tesz, hogy 60 kg-ról 52 kg lettem. Mindezt egészséges étkezéssel és napi testmozgással. Az utóbbi időben is folytattam ezt az életmódot azonban megállt kb. két hónapja a fogyásom. Van tippetek mi lehet az oka?

Tudom 52 kg már vékonynak számít a magasságomhoz mérten, de mivel vékony csontozatú vagyok nem látszik. Akiben esetlegesen felmerül az anorexia kérdése. Nem áll fenn ennek veszélye hiszen rendszeresen táplálkozok, nem koplalok, valamint kövérnek sem látom magam. Mindössze úgy érzem még 2/3 kg leadása jót tenne.



dec. 3. 17:20
 1/5 anonim válasza:
100%
Ha ennyi kg-val még úgy érzed, hogy nem nézel ki elég jól, akkor szerintem neked izomépítésre lenne szükséged, hogy jobb alakod legyen. Sokkal feszesebb alakod lehet, akár 55-56 kg-val is, ha abban picit több az izom, kevesebb a zsír. Nyugi, nem leszel maszkulin kinézetű, csak fitt.
dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

Ha te ebből a súlyból még fogyni akarsz, akkor keress fel pszichológust, mert kezdődő testképzavarod van.


"Nincs".


De, igen, van, mindenkinél így kezdődik - egy eleve már kevés súlyból még 2-3-4 kg-t jó lenne. De már nincs miből, azért állt meg a fogyásod - vagy sanyargatni kezded magad, hogy tovább fogyj.


És de, igen, kezdődő anorexiád van, csak TE nem látod. Mindegy... tudom, mit beszélek, mert én sem "voltam anorexiás" már 54 kilósan. A lófszt nem, csak akkor nem HITTEM, hogy ez az, pedig...


Nem kell elhinni, megjártam ugyanezt, ugyanígy, ugyanezekkel a mentegetőzős gondolatokkal.


164cm 52 kilósan VÉKONY vagy. Nagyon.

dec. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert ebbol a sulybol mar sokkal kevesebbet kene enned a fogyashoz az viszony iszonyu ehezes es nagyon keves lenne
dec. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos van egy rossz hírem, és tényleg tudom, hogy milyen rossz, mert én is hozzád hasonlóan vékony csontozatú és alacsony vagyok. Sportolni kell :( Akkor leszünk csinosak. Nekem sem az erősségem. Én igazából inkább megbékélek egy skinny fat alkattal, úgyis max a strandon látnak :D Te dönthetsz, hogy saját testsúlyos edzésekkel formába hozod magad, vagy megelégszel azzal, amit elértél.
dec. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Leált a fogyásom"

Persze hogy leállt.A kezdeti sikerek könnyen jönnek,de ez nem azt jelenti hogy lineáris a fogyás.A szervezeted most azon a szinten van,hogy egy csomó vizet vesztett és megpróbál mindenáron tartalékolni.Ez normális folyamat.A megoldás hogy kicsit nagyobb fokozatba kapcsolsz és következetes maradsz.Semmi változtaás csak felcsavarsz egyet a hangerőn.

dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!