Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lélekben kövér maradtam. Mit...

Lélekben kövér maradtam. Mit kezdjek a testképzavarommal?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék változtatni a külsőmön, mert úgyse lennék elégedett. Fejben akarom rendbe tenni. Tudom az okát úgyhogy pszichológus sem kell. Sokat bántottak a súlyom miatt egész életemben, főleg anyám. Néha még normál súllyal is kapok megjegyzéseket, de ha jobban belegondolok, akkor ők csak bántani akarnak valamivel és ez jutott eszükbe, vagy poénkodnak és nem tudják, hogy ez nem vicces, aztán csodálkozva kérnek bocsánatot. Mindegy mennyit fogyok akkor is úgy érzem magam mint eddig. Kövérnek látom magam, hiába nagyok a régi ruháim, hiába látok a mérlegen kevesebbet. Mindennap eszembe jut hogy én dagadt vagyok és magamat ostorozom emiatt, közben már nem is vagyok az, sokan mondják, hogy vékony vagyok ne fogyjak tovább.


Mit tudnék ezzel kezdeni?


dec. 11. 07:54
 1/5 anonim válasza:
Mutass képet
dec. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Menj el egy pszichologushoz. Ez nem fizikai hanem lelki problema
dec. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%
Az hogy tudod hogy szerinted miért van, még nem jelenti azt hogy fel is tudod dolgozni egyedül. Irány a pszichológus!
dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyelek meg. Tudod az okát, ezért nem kell pszichológus. Nincs miről beszélni akkor.
dec. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmit, tapasztalatom alapján ebből nem lehet kigyógyulni.
dec. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!