Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ideális vagy sem a súlyom?

Ideális vagy sem a súlyom?

Figyelt kérdés

[link]

Ez a bmi index ideálisnak mutatta a súlyomat.


[link]

Ez pedig elhízottnak.


Az alakomat úgy kell elképzelni, hogy lapos a hasam, de a combjaim elég vaskosak.

19/L 165cm 68kg.

Mennyi lenne az ideális súlyom?


2010. okt. 21. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


21 dekával lépted túl a még megfelelőt annál a kalkulátornál, amelyik nem kéri a nemedet. (Vagyis kimész WC-re és tökéletes lesz az alakod :-D ).


Egyébként tapasztalatból tudom, hogy ez nem számít.

10 éve utálom az alakomat, pedig jó a testtömegindexem, mégis pocis vagyok. Akkor voltam szerintem csinos, amikor kb 1 kilóval voltam a sovány fölött.


Nem számít a kalkulátor, az számít, ahogy érzed magad, illetve amit a párod szeret benned.

Pl. van aki lefogy, mert ő úgy szereti magát, erre a párja kevésbé tartja szexynek.


Meg olyan csalós is ez a kalkulátor, mert pl. akinek könnyűek a csontjai, az teljesen másképp néz ki olyan súllyal, mint akinek nehezebb csontozata van. Az izom is nehezebb a zsírnál, tehát ha sporttal egybekötve fogyózol, lehet, hogy csak centiben fogysz, nem kilóban.

10 éve tartó elégedetlenség alatt párszor már átrágtam magam ezeken a dolgokon...


24/L

2010. okt. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.:)
2010. okt. 21. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs ideális, ez a BMI egy hülyeség. Én 180/90 vagyok a táblázat szerint kövér. Súlyzózom, aerob edzést csinálok diétázom, szerinted?
2010. okt. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!