Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most kinek van igaza? Mennyi...

Most kinek van igaza? Mennyi lenne az ideális súlyom?

Figyelt kérdés
anya folyton azt hajtogatja hogy vékony vagyok,apukám meg bálnának hív :S eddig egész jól meg voltam a bőrömben de mostanában egyre kövérebbnek látom magam :S 168 cm és 52 kg vagyok :s ez nagyon sok?:S
2010. aug. 19. 01:28
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Én 167 cm és 56 kiló vagyok, és ha ez megnyugtat mindenki azt mondja, hogy vékony vagyok (csak én nem xD) Apukád sztem csak szeret húzni téged... én is szeretnék 52 kg lenni :)
2010. aug. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is csak cukkol a fater.Teljesen jó a súlyod.

Jessica Alba 168/54 fénykorában.Csak hogy viszonyíts:).

2010. aug. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha csaj vagy akkor a súlyod elvileg 58 kg kellene hogy legyen, ami ideálisnak tekinthető. Igazából sztem teljesen rendben vagy sőt lehet, hogy egy kicsit vékonyabb is a kelleténél. A legfontosabb, hogy te jól érezd magad a bőrödben. A faterod meg csak cseszeget mert nincs egyébb dolga. :))
2010. aug. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olyan magas vagy, mint én.:P

Szerintem a súlyod jó, teljesen biztos vagyok abban, hogy nem vagy bálna.:)

Bár én nem értem az ilyen szülőket, mint az apád...

2010. aug. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
170-175magyas vagyok ez között lány mennyi lenne a jó súlyom? álltalánosságban
2010. aug. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Fokod kivonsz a magasságból 100-zat és amenyi ki jön anyinak kellene lenned az lenne az ideális, úgy hogy sovány vagy, a lányoknál is így lehet kiszámítani csak aszem 10-20-at még ki kell vonni a magasságból.
2015. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!