Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ha lefogyok 12...

Szerintetek ha lefogyok 12 kg-ot akkor tetszeni fogok az osztály legnépszerűbb pasijának?

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, a súlyfölösleg miatt nem tetszel neki most?
2010. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem ez nem súly, hanem kisugárzás és ízlés kérdése. Ha neki a szőke hajú lányok jönnek be, és te mondjuk barna hajú vagy, akkor mindegy, hogy vékony, vagy duci barna hajú vagy, ő akkor is a szőkékre fog bukni. Hülye példa, de remélem érted.

Inkább kezdj vele kedvesebb lenni, legyél a közelében, érdeklődj, etc...

És ne sanyargasd magad, egyik pasi sem ér meg ennyit :P

2010. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Drága szívem! Te komolyan lefogynál egy pasi kedvéért? Szerintem aludj rá egyet. Már aludtál? Még mindig fogyni szeretnél? Tartok tőle, hogy menthetetlen vagy.
2010. okt. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Legfeljebb az esélyed lesz nagyobb rá. De elétérdeléssel még jobban nőnek az esélyeid...
2010. okt. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ha az a fiú mérleg eladó, akkor biztosan. :P Egyébként nem a súly, hanem a forma számít egy pasinak ezt jobb ha tudod.
2010. okt. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos. Egyesek szerint a térfogat egyenesen arányos a vonzóerővel.
2010. okt. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

67%

Én is ezt vallom. Baráti körömben van olyan lány, aki 50kilós kb. 175cm-hez, de formátlan és mikor úgy köszönt minket a nyílt utcán, hogy "SZEVASZTOK BUZ-IK", na akkor tényleg baromi nőies. Viszont volt 80kg-os párom, úgy mozgott, beszélt, mosolygott, hogy eszedbe nem ötlött: ennek van feleslege:)

2010. okt. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, akkor ígyis-úgyis tetszel. Ha meg nem, akkor ha lefogynál, sem tetszenél neki.

Hidd el, tapasztalat...

2010. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
amúgy 11 éves vagyok !!!!!!!!!!!!!!!
2010. okt. 22. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!