Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Utolsó 10 kg leadása, főként...

Utolsó 10 kg leadása, főként hasi tájékról? (30 kg fogyás után)

Figyelt kérdés

2022 februárjában kezdtem egy életmódváltást, figyelek mit eszem, mennyit, hogyan, illetve ez mellett elkezdtem úszni. Idén nyárig úsztam, heti 4x 1,5 km-t és jelenleg is folytatom, viszont ez mellett nyár végén elkezdtem futni. Átlagosan heti 2x járok el. Először 3 km-el kezdtem, most jelenleg 4 km-ket futok és januártól terveznék 5 km, amit tovább már nem szeretnék emelni.


Az életmódváltásom kezdetén gyorsan sikerült ledobnom a kilókat, viszont idén kb. tavasz óta súlyban szinte semmit nem változtam (90-92 kg voltam akkor és jelenleg is olyan 88-90 között mozgok), de ismerőseim akik ritkán látnak, azt mondják fogytam tavasz óta, meg én is úgy érzem, hogy attól a testem formálódott, függetlenül attól, hogy kg-ban sok minden nem látszik, bár sajnos én ugye ezt nehezen tudom megállapítani, mert minden nap látom magam és nem nagyon tűnik fel.


2022 februárja óta összesen kb. 30 kg-ot dobtam le és őszintén szóval már-már kezdek elégedett lenni, de úgy érzem még kb 10 kg-ot szeretnék leadni és akkor minden rendben lenne. A lábaimmal elégedett vagyok, a kezemmel is, kezdek a mellkasommal is viszont azt látom, hogy azért hasam az még mindig van és úgy érzem ezek a + kg-ok ott lokalizálódnak. Erre szeretnék tanácsot kérni, hogy mit csináljak.


Jelenleg:

175 cm, 88-90 kg, 26 éves férfi.


Mozgás:

-átlag 4x úszás heten 1,5 km

-átlag 2x futás hetente 4 km, amit januártól 5 km-re bővítenék

Étel:

-odafigyelek, nem eszek cukros dolgokat, sok zöldség, fehér hús, kalória mennyiségre figyelek, stb - összeségében szerintem az étel rendben van, azon nem nagyon változtatnék


Azzal is tisztában vagyok, hogy nem mindig a testsúly számít. Igazából ha maradnék ennyi, s eltűnne a zsír a hasi tájékomról, akkor már elégedett lennék.



dec. 23. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Türelem, semmi más. Szedsz fel kis izmot.

Ilyenkor lassú az ütem tehát kb havi 1 kiloval mar lehetsz boldog. Esetleg lesz 1.5 kg.

Amit még tudsz hogy picit lejjebb viszed a kaloriakat

dec. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos adott testtájról nem tudsz fogyni. Én is csak azt tudom mondani amit az első írt, türelem, és esetleg kicsit kevesebb kalória. Illetve edzhetsz külön has és törzsizomratra, az amúgyis jót tesz a formádnak, a bőr feszességén is segít, így sokkal jobb lesz az összkép.
dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Hat lehet azt mar nem is kéne...
dec. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Has és törzsizomzatra mit ajánlanál? Mondjuk minden este 100 felülés?
dec. 23. 16:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez ennél összetettebb. Keress mondjuk rá arra, hogy 'core izmok edzése', egy csomó jó gyakorlatot fogsz találni.
dec. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyúrni terembe.
dec. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hula-hopp karika.
dec. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mindenkinél a hasi úszóöv és a viszcerális zsír tűnik el utoljára és a legnehezebben.

Kerüld azokat az ételeket amikben fruktóz van. Ebből csinálja a szervezetünk lipogenézissel a hasi zsírt.

Sajnos ebbe a kategóriába nemcsak a kristálycukor tartozik bele,hanem a legtöbb finom gyümölcs is.

Ha van zsírmájad is akkor szedhetsz vény nélkül kapható Legalont is. Gyanítom, hogy ha ilyen sokat tudtál fogyni akkor volt (és valószínűleg maradt is) zsírmájad.

dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!