Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasi zsír,mit tegyek ami...

Hasi zsír,mit tegyek ami HATÁSOS???

Figyelt kérdés

165 cm vagyok kb 57kg tehát vékony testalkatú,32 éves 2 gyerekes anya.de a hasam mint aki örökké terhes.Nem kicsi kidomborodó,hanem nagy!!!

Olyan válaszát várom,aki már megkűzdött vele!!!

Mi a legcélszerübb legjobb,leg gyorsabb megoldás ellene.? Fogyni nem szeretnék,csak hasból!



dec. 27. 21:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Nincs olyan hogy csak hasból. Úgy tud csökkenni, ha leadod a maradék súlyt. De inkább arra tippelek hogy nem látod magad tisztán és teljesen normális méretű hasad van
dec. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Ezeket a kérdéseket már tíz évvel ezelőtt sem értettem...
dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem lefet adott testtájról fogyni. Vagy mindenhonnan, vagy sehonnan. Egyrészről el kéne kezdened számolni a kalóriákat és ledobni pár kilót. Nem sokat, max 4-5-öt, pikk-pakk lemegy, 2 hónap. És mellette edzened kéne hogy izmot szedj fel a leadott kilók helyett. Ez már nem lesz olyan egyszerű, de így leszel szép formás, feszes, és így nem lesz hasad. Ha most belevágsz, nyárra már nagyon látványos javulást érhetsz el. :)
dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Sem csak egy helyről, sem gyorsan nincs fogyás, pláne nem hasról, az a legnehezebb.

Eddig miket próbáltál ki az ügy érdekében?

Nekem az a tapasztalatom, hogy diéta (értsd minél egészségesebb étkezés) kalóriaszámolással, bő folyadékfogyasztással és mozgás is fontos. Otthon is lehet tornázni gyerkőcök mellett, jó, ha váltogatod az edzés típusokat, de a legfontosabb a rendszeresség. Youtubeon vannak fent videók.

A szülések miatt érdemes lehet azt tudni, nem nyílt e szét nagyon a hasizmod, amire pedig van speciális torna.

dec. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%

Nem te vagy otthon a "konyhamalac"? Mennyit nasizol? Cukros üdítőkkel hogy állsz?

Elég csak ezt-azt bekapni, és máris szaladnak a hurkák a pocakra... Nálam 1 gyerek után legalább is ez volt... amikor elhagytam ezeket a dolgokat, 3 hónap alatt leszaladt kb 6 kiló.

1,5 év alatt 70 kg-ról 58 kg lettem, azóta 1 év eltelt és 54-56 kg vagyok (mikor hogy), és odafigyeléssel tudom is tartani.

dec. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Kismilliószor le lett már írva, hogy nem létezik olyan, hogy "fogyás hasról". 20 éve sem létezett és most sem létezik. Olyan létezik, hogy tartós kalóriadeficit, ami testzsírcsökkenést eredményez, de azt hogy a szervezeted honnan és milyen mértékben fogja elvonni a zsírt, te nem tudod befolyásolni.
dec. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak fogyással lehet a hasról a zsírt eltüntetni. Vezess be kalóriadeficitet, és naponta csinálj kardió edzést.
dec. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Puffadsz.


- Ételallergia

- Túl magas ösztrogén, pcos

- Túl kevés folyadék

dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
69%
Vizsgáltasd ki magad endokrinólógussal, a Hasimotó kezdetleges tünete közé tartozik ez. Nézz utána, és ne hagyd annyiba. Még akkor sem ha a sulyod a jóhoz közelít.Még. Később meg már több probléma fog adódni, ha nem teszel semmit, hiába edzel, és étkezel jól.
dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Edzél hasra.
dec. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!