Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak? Mitől fogyok...

Hogyan hízzak? Mitől fogyok le és miért nem sikerül egy kilót se felszednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nekem elég összetett problémám van amit nehéz is lesz ide leírva kifejteni.

24 éves 158 centis lány vagyok és 40 kiló összesen.

Nagyon szeretnék hízni, hogy egy kicsit teltebb, nőiesebb alakom legyen mert nagyon lapos vagyok…szép fenekem van, de annyira kicsi, hogy nem látszik.

Természetesen nem akarok elhízni, mert egyébként sportos és izmos alakom van, de annyira nincsenek domborulataim, hogy sűrűn gyereknek hisznek. Szeretném jól érezni magam a bőrömben. Mivel nagyon vékony vagyok, így sokminden nem áll jól és zavar.

Illetve nagyon eres, inas és szálkás a testem amit szeretnék elfedni, viszont akárhogy eszem, nem jönnek fel kilók.

Nem sportolok és nem edzem, most fogok újra neki kezdeni otthon tornázni, hogy hátha ezzel kicsit tudjam ívelni a fenekem alakját, mert nagyon irritál, hogy picike.

Rendes főtt ételt eszem, rendszeresen, fehérjében és tápanyagban gazdagon, de ha megeszek egy zacskó nasst a hét minden napján sem látszik meg rajtam. Ehetek akár éjszaka vagy hajnalban is egy fél disznót, semmi…

Nem vagyok hajlamos hízásra, de szerintem ennél valamivel többnek kellene sikerülnie feljönni.

Régebben 44-48 kiló között mozgott a súlyom, nem tudom mi történt, de szerintem egy stresszes időszak óta, lefogytam és azóta ez az állapot van.

Életemben egyszer értem el kb. ha egy hétig tartott, az 50 kilót, akkor látszott már hogy kerekedek, de még szépen nézett ki és nem volt sok, szerintem azt bárhogy próbálom sosem érném el megint, de legalább egy 48 kiló újra szeretnék lenni.

Tippetek esetleg van, mitől fogyhatok vagy nem sikerül híznom, és van valami tanácsotok mitől tudnék felszedni pár kilót?



dec. 30. 08:44
1 2
 1/11 Noren1989 válasza:
10%

Figyelj, erre azt tudom mondani, hogy Instán van egy Szalma Mira nevű pitsa, kb ugyanezen adottságokkal.


Nézd vissza másfél évre a rutinját.

Gyúrt, ezzel sajnos nincs mit tenni.

dec. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Orvosnál voltál? Lehet nem ártana egy kivizsgálás, labor, hogy nincs-e szervi bajod.
dec. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Pajzsmirigyedet nézesd meg. Vérvétellel is sokminden kiderülhet.
dec. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Amíg nem vagy tisztában a kalóriaszámolás (kalóriatöbblet, caloric surplus) alapjaival, addig nincs miről beszélni.
dec. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Aki lepontozott, megindokolná? A pajzsmirigy túlműködése meggátolja a hízást.
dec. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Mit mondott a háziorvos és az endokrinológus szakorvos, akinél elvégeztetted a teljes kivizsgálásodat? Orvosi kérdéseket nem a gyakorin kell megoldani!!! Amúgy milyen alkatúak a szüleid, felmenőid, mert genetikusan is meghatározott az alakod.
dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
Meghívlak a Burger Kingbe
dec. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
86%

Kivizsgálásod volt? Ételallergia, pajzsmirigy, cukor, gyomorsav, vashiány?

Ha ezek rendben, akkor üdv a klubban a genetikailag soványak között. Nekem hosszú évek hiábavaló zabálásai, orvostól orvosig járásai, dietetikus étrendjei stb. után egyvalami hozta meg a kilókat: a gyúrás. Ami izomtömegben jött fel, az megmaradt, így 47 kilót tartok már évek óta. Korábban erről csak álmodoztam. Végre van normális felsőtestem, karom, fenekem, bár mellem az nem lett, max a mellizom megemelte egy picit. De ha a 10 évvel ezelőtti énem látná a mostani testem, sírna örömében. Rendkívül unalmas a kondi (számomra) de az elején kellett. Azóta már ritkán járok, más sportot csinálok amit jobban élvezek de ehhez kellett a kondi által létrehozott alap izomzat.

dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Menj orvoshoz. Nekem DIBEN nevű italt írt fel a háziorvosom, de egyelőre (3 hét után) nincs eredménye.
dec. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
0%
Mennyire jók az éjszakáid? Nem szoktál 2 óra tájban felébredni?
dec. 31. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!