Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arcból tudok fogyni 1 nap alatt?

Arcból tudok fogyni 1 nap alatt?

Figyelt kérdés
Alapjáraton nem vagyok elhízva, plusz sportolok is ami látszik rajtam. Viszont ha sok csokit/cukrot eszek, akkor kicsit puffadtabb arcom lesz. Na most így karácsonykor ez előfordult, és most puffadtabb is az arcom kicsit. Alapjáraton ha ez nincs, akkor szép alakja van az arcomnak, ha “kitisztulok” belül és nem eszek ilyeneket. Viszont holnap szilveszter, és szeretnék jobban kinézni(rengeteget számít ez, hiába nem tűnik nagy dolognak). Kicsit több mint 1 nap alatt lehet változás, ha böjtölök? Alapjáraton szoktam böjtölni, és ez mindig hatásos számomra. De 1 nap alatt mennyire látszódhat a változás? Szerencsére gyorsan tudok szálkásítani, és hamar látszódik is rajtam.18/f

dec. 30. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
dec. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Vagy a szellemi képességeiddel, vagy a pszichés állapotoddal vannak problémák.
dec. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 pontosabban miért?:D
dec. 30. 14:04
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Igen, egy jó arckontúrozással. Hol széles?
dec. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Regeteg víz ivása, gyakorlatilag csak zöldségek fogyasztása lehetöleg nyersen, salátaként (NEM majonézzel vagy tejfölös öntettel), semmi üdítö, alkohol, édesség, cukortartalmú étel/ital, akkor van esélyed a puffadás megszüntetésére vagy legalább is csökkentésére.

Ugyanis a leírásod alapján nem híztál arcea, hanem a sok CH miatt vizet tárol a szevezeted és emiatt látszik puffadtnak. A fenntebb leírt vízhajtó módszerrel nagy részét el lehet tünteni, föleg, ha emellett még megpróbálsz valamennyit mozogni is.

dec. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
Ezeket a hülye kérdéseket egyetlen kretén írja ki, vagy többen vagytok? :D
dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
ha kevés cht eszel akkor kisebb lesz az arcod de ez ugye ideiglenes és nem valódi fogyás
dec. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#5 köszönöm szépen, megfogadom!Igen, sajnos nekem a sok ch kihozza ezt. De szerencsére pár nap alatt ez elmúlik.


A többieknek mondanám, hogy leírtam, nem vagyok elhízva. Csak a cukortól puffadtabb arcom lesz. És én tudom, hogy ez elmúlik. Viszont arra voltam kíváncsi, hogy lehet e hamarabb elérni azt, ami alapjáraton nekem 2-3 nap.

dec. 30. 17:23
 9/15 A kérdező kommentje:
#6 mégis hol írtam, hogy az arcom el van hízva? A kérdés direkt fogalmaztam meg így. De utána érthetően leírtam, hogy nem vagyok elhízva, csak puffadt az arcom. Úgyhogy kérlek tedd meg, hogy előbb elolvasol mindent! Több idő volt ezt leírnod, mintha elolvastad volna..
dec. 30. 17:25
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
#9: talán ne a fogyókúra rovatba írj, ha nem fogyni szeretnél.
dec. 31. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!