Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arcból hogyan lehet fogyni?...

Arcból hogyan lehet fogyni? (lent bőv)

Figyelt kérdés
Nem vagyok túlsúlyos inkább sovány testileg. Keveset mozgok mert ülő munkát végzek. arcom viszont pufi lehetne valahogy fogyni belőle,ha sportolnék? Vagy ez genetika? Pár éve volt rajtam felesleg de kerek 20 kg-t fogytam azóta.

2017. okt. 5. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok ezzel, én sovány voltam egész életemben de mégis pufi az arcom szerintem inkább genetika.
2017. okt. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szerintem a cukrot ha elhagynák lehetséges. mert ugy vetem észre hogy mintha test zsíból több lenne az arcon. és elvileg a zsírt le lehet adni.
2017. okt. 5. 11:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs helyi fogyás! Pláne arcra. Jesszus.


Nézzétek meg pl. Miranda Kerrt, anorexiás, és mégis hájas pogácsaarca van. Ezzel nem lehet semmit csinálni.

2017. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Genetika. Van, aki csak erősebben elhízva kezd hízni arcra is, egyesek pedig minimális felesleggel is pufi arcúak.

Ha sovány vagy, ne fogyj. Ilyen vagy.

2017. okt. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!