Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van aki azért nem képes...

Van aki azért nem képes lefogyni mert fél a testiségektől?

Figyelt kérdés
...és azt diktálja neki a tudatalatti, hogy ameddig túlsúlyos addig "biztonságban" van, nem lesz kudarc mert így úgyse kell komolyan senkinek(?)

#fóbia #tudattalan #"tudatalatti"
dec. 31. 22:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van ilyen.
dec. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó, ezek szerint lehet hogy jó emberismerő vagyok.
dec. 31. 22:46
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
Van ilyen, én is hasonlón mentem át gimiben.
dec. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10%
Ha lefogyok megd4gnak?
dec. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

Igen, hallottam ilyen jelenségről. Előfordul, hogy valaki tudat alatt azért veszi körbe magát zsírpárnákkal, hogy távol tartsa magától az embereket.

Nálam mondjuk pont fordított a helyzet. Ahogy testiségre nem vágyom, az evés is taszít.

jan. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyenről még nem hallottam, de annyi féle kattanás létezik, hogy simán el tudom képzelni. De attól hogy te valakiről valamiért ezt gondolod, még egyáltalán nem biztos hogy így is van, sőt, kicsi az esélye. Ezer meg ezer oka lehet még a dolognak.
jan. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Biztos vannak ilyen emberek, de statisztikailag nem hiszem, hogy ez egy számottevő csoport. Aki túlsúlyos, az az esetek 99%-ában azért az, mert túl sokat eszik, szarul eszik, szar az életmódja, nem mozog eleget (vagy az összes egyszerre).
jan. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Igen.


A túlsúly távol tart mindentől és mindenkitől.

jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ő döntésük, csak akkor ne lepődjenek meg ha egyedül élik le az életüket.
jan. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Ez egy kifogás. Akik túlsúlyosak, általában önbizalomhiányosak túlsúllyal is és nem tudatosan híztak meg. A háttérben a rossz családi minták, betegségek állnak. A bántás miatt kialakult stressz, a rossz konfliktuskezelés löki az embert a túlevésbe.

Én túlsúlyos bántalmazott emberként írom ezt.

jan. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!