Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy 175 cm magas lányhoz megfelelő a 65 kiló?

Evés és testképzavarral bajlódtam, december óta sportolok, napi 60 percet mozgok és megvan az eredménye mert 70 kiló voltam, és fogytam 5 kilót ami miatt boldog vagyok. Remélem hogy a testalkatom alakulni fog mert a célsúlyom 50kg. Régen sokat bántottak amiért husisabb voltam, ez nagyon sokat elvett az önbecsülésemből. Mióta fogytam 5 kilót kicsit jobban érzem magam de nem az igazi. Bár már nem bántanak, csak én nem vagyok elégedett magammal. Túl nagyok a combjaim és egyszer csinosnak vékonynak, még másik nap dagadtnak érzem magam. Ennyire vészes 175 cm és 65 kiló? Utálkozók kíméljenek.

Légyszíves.



jan. 1. 22:23
A kérdező szavazást indított:
A leírásaid alapján vékony vagy
A leírásaid alapján duci/husis vagy
A leírásaid alapján molett vagy
A leírásaid alapján kövér vagy
A leírásaid alapján normális a testalkatod
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nyugi, semmi gond veled :)
jan. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Az 50 nagyon kevés, annyira le ne fogyj. :) Max még egy 5-öst dobja le ha nagyon soknak érzed magad, de többet ne. Inkább edzened kéne, az szépen formál, feszesít és ami a legfontosabb: önbizalmat ad.
jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Most még rendben van a sulyod, de sajnos visszaesésben vagy.

"A célsúlyom 50 kg"

jan. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most vagy pont jó!
jan. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy nem voltatok bunkók velem❤️ Ez kedves. Köszi a válaszokat.
jan. 2. 13:22
 6/7 anonim ***** válasza:

A súlyod tökéletes.


" A célsúlyom 50 kg" . Ha egészsèges akarsz maradni, ezt nagyon gyorsan felejtsd el! 50kg egy 150-155 centis lánynak van rendben, nem neked.

Amúgy én 175cm 64kg és semmi bajom nincs ezzel. Nekem a 70 kilóval sem volt semmi bajom, csak tovább fogytam mint amire számítottam. Voltam kórosan elhízva is, így nagyon megbecsülöm azt ahová eljutottam, mert sokat küzdöttem érte, hosszú évekig.

jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
38%

175cm/50kg????

Nagyon kevés.

Ami most van pont jó.

jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!