Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni a fogyásban?

Tudnátok segíteni a fogyásban?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék végre már megszabadulni a felesleges számoktól ráadásul én sem érzem már annyira egészségesnek ezt az életmódot. Tudtok valami tanácsot amitől közepesen gyorsan de mégis hatásosan tudnék fogyni? Sajnos itthon élek így azt kell ennem amit itthon főznek de igyekszem egyes ételeket kerülni. Mivel még iskolába járok így ülő életmódot élek de hazafele sétálok annyiszor ahányszor csak tudok. Illetve edzőterembe sem tudok menni a tanulmányaim sokassága miatt.

L/16



jan. 4. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Csak nem megint egy kórósan sovány lány aki testképzavarral küszköd és valójában olyan mint egy csontkolllekció?
jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jan. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ha nem tudsz változtatni sem az étkezéseden és mozogni sincs időd, akkor nincs mit tenni. Csakis ez a két dolog segíthet, semmi más.

De pl mozogni otthon is mozoghatsz, arra csak van némi időd. Vagy esténként eljárhatsz futni ahelyett hogy mondjuk megnézz egy sorozatrészt, vagy nyomkodd a telefonod. Mindnkinek arra van ideje amire akarja... A tested karbantartása legalább annyira fontos mint a tanulmányaid, mert aztán egészség nélkül úgysem viszed sokra. Meg vegyél vissza az étel mennyiségéből, az gondolom rajtad múlik hogy mennyit szedsz ki a tányérre.

jan. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem lett 21 éves koromra 3 diplomám. És 95 kiló voltam 150 centihez. Siman becserélnék két diplomát is a minusz 30 kiloert amit utana ket ev alatt adtam le.


Este tegyel be a youtuberol egy videot es csinald meg azt. Cserebe nem telefonozol. Es tuti elmegy minimum 60 perc telefonozassal egy nap.


A masik hogy csak akkor egyel amikor ehes vagy. Es mindenbol keveset. Ami melle tudsz, egyel sok zoldseget.

jan. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!