Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta vagytok tulsúlyosak/elhí...

Mióta vagytok tulsúlyosak/elhízottak?

Figyelt kérdés
Idő közben egyre nagyobb a súlyotok?
ápr. 29. 21:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
83%

Ovodától diplomaosztoig. Aztan kb 1 evet tartottam a lefogyást. Kb fele jott vissza 3 ev altt. Most enyhen tulsulyos.

44es bmi -> 25.8as bmi -> most 32

ápr. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Boccs, de a 32-es BMI az már elhízott
ápr. 29. 22:26
 3/22 anonim ***** válasza:
92%

Én kb 5 évig voltam az, sajnos nagyon elhanyagoltam magam. Most már 5 hónapja figyelek arra mit és mennyit eszem és szépen másznak le a felesleges kilók én pedig egyre jobban érzem magam újra a bőrömben :)

15 kg súlyfeleslegről most vagyok 8 kg pluszban

ápr. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
67%
Amióta szakítottunk azzal az exemmel, akivel együtt is éltünk. Utána egyszer még lefogytam normális alkatúra, de aztán jött a betegségem, utána a covid, majd egy szintén túlsúlyos partner, ezek alatt folyamatosan híztam. Most már majdnem 30 kiló plusznál tartok.
ápr. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mihez képest mondjátok a +15, +8 vagy +30kg többletet? Az "ideális" súlyhoz, vagy ahhoz amivel a BMI 25 lenne (azaz még/már éppen nem túlsúlyos számérték)?
ápr. 30. 00:36
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
A 4.vagyok, én ahhoz képest, amikor a saját adottságaimhoz mérten jól néztem ki és jól is éreztem magam. Csak viszonyításképpen: ez 65-70 kg körül volt. BMI kalkulátort most lusta vagyok keresni, bocsánat.
ápr. 30. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi 6-os. Nem kell kalkulátorozni, elég ha a magasságod elárulod.
ápr. 30. 08:12
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
180 cm vagyok.
ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
67%
3as vagyok, én ahhoz mérem amikor jól éreztem magam a bőrömben. Most a +8 kilónál vagyok 25,5-nél (BMI). Bár ez egész jól hangzik, olyan alkatom van hogy így is elég daginak nézek még ki :D
ápr. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
30%
Kb. senki nem irt valaszt a kerdesre, kiveve az elsot. De en nagyjabol 2 - 3 eve, 24 - 25 evesen. Nem nagyon, te lehet latni, hogy van pocakom elegge. Fura, de alulra hizok, felul tok vekony vagyok, alig eszek, ketszer egy nap, reggel - este. Gondolom ez a sorhas, nem alkoholizalok.
ápr. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!