Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a képen...

Mi a véleményetek a képen látható testalkatról?

Figyelt kérdés

Szerintetek mi lenne a helyes irány, merrefelé induljak el a táplálkozás és sport útján? 76 kg vagyok és 181 cm magas.


[link]


jan. 5. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Nem vészes. Nem bombaforma amit megbámulok de nem is rossz.

Mi a cél? Csak a kulso? Ha az akkor minek feleljen meg?

jan. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy az alapod megvan. Mellizmok, vállak, lábak se rosszak.

Én a helyedben nagyon minimális kalóriadeficit mellett folytatnám az edzést, hogy azt a hasi zsírt ledobd, és utána akár lassú tömegnövelés is szóba jöhet.

jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek! A cél talán valami jobb forma lenne, ami már vonzza a szemet :D

Viccet félre téve, valami egész évben, reálisan fenntartható forma. Próbáltam leadni belőle, lement 6-8 kg, de inkább véznább lettem, a hasi zsír maradt. Pedig eléggé figyeltem mindenre.

jan. 5. 13:45
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Sajnos az genetika hogy ki honnan fogy. Valszeg te utoljara hasrol. En a helyedben sulytarto kaloria mellett magy feherjevel (1.6-1.8gr/testkg) csinalnek tomegnovelo edzestervet. Zsir nem jon fel csak izom, max kis zsir lemegy
jan. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Hulahopp karika
jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
19%

4#

Szintentartásnyi kalórián nem nagyon lehet hízni, hisz a nevében is benne van, hogy szintentartás..

jan. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem most szálkásíts kicsit.
jan. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs behuzva a hasad, nem serteskent irom? A bordak furan tunnek ki.
jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos, nem tudom miért lettem ilyen gnóm. Duci gyerek voltam, egy időben nagyon lefogytam, aztán nem tudom hogy mitől.
jan. 5. 17:11
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akkor kozel vagy az alapodhoz, ne varj nagy fogyaszt, szalkasodast. Viszont ez jot jelent, mert erre epithetsz gyurassal es ugy fogsz kinezni mint SchoolBoy: https://www.youtube.com/watch?v=g7TB6eBhU1M
jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!