Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem az esti...

Mit kellene tennem az esti evések ellen?

Figyelt kérdés

1600 kalóriát próbálok tartani, ami nappal szinte tökéletesen megy, de amint eljön az este onnantól vége.


8 órakor van az utolsó étkezésem (zöldségek, rostok, fehérje, lassú felszívódású szénhidrát, minden van benne, ami kell, szóval nem "szemét" kaja)


11 óra körül elalszom, majd kb fél órára rá felébredek, majd ezután már rutinszerűen valami étel után nézek, a tegnapi nap emiatt +1000 kalóriát vittem be. Változó, hogy mennyi szokott lenni, ez a +1000 elég ritka, általában 200-300 kalória között szokott lenni ez.


De nem csak 1600 kalórián van így. Ha 2500at eszek egész nap, akkor ugyanez történik. Nem értem miért..


Oké, akaraterő, de hogy van az, hogy nappal semmi félre evés nincs, éjszaka pedig igen?



jan. 6. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Úgy alakítsd ki a napi kalóriakereted, hogy 150-200 kalt eleve számolj éjszakai evésre, és próbáld nem túllépni.
jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem írod az adataid meg hogy mennyit mozogsz, sportosz-e. Nem lehet hogy nagyon kevés az 1600 kalória, és ezért éhezel ki estére?
jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy kevés az 1600

Vagy egyszeruen napkozben teljeswn rossz az etkezesed es nem taplalo.

Egyebkent meg az hogy vacsi utan 3 oraval ehes vagy teljesen normalis. Legyen a vacsi 9kor

jan. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
A legtöbb ember este enne, rágcsálna, nassolna (iszogatna és egyebeket tenne). Otthon, nyugodt környezetben, kényelmes ruhában, ahol önmaga lehet könnyebben rátör az emberre a vágy és lehetőség is jobban adott, mint napközben a feladatok után loholva.
jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen, sportolok, heti 4-5 alkalommal súlyzós edzésem van, illetve szerintem elég sokat járok sétálva ide-oda. A WHO ajánlás, ami nagyjából 10.000 lépés az 100%, hogy megvan. (Nem mérem, de kizárt, hogy ne lenne meg ennyi minimum)

A napközbeni étkezésemre is figyelek, minden ételben van lassú szénhidrát (kivéve az edzés előtti), zöldség, fehérje.


A nap végére a rost nálam 30-40g.


4# Ezt én is megfigyeltem, mert ha nem otthon vagyok és nincs előttem étel, kibírom szinte egész nap úgy, hogy csak vizet iszom.

jan. 6. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod, magasságod, nemed még mindig nem írtad, de ha heti 4-5x sportolsz, akkor valószínűleg kevés az 1600 kalória.

Én is sokat sportolok és sétálok jelenleg 57 kg vagyok a 165 centimhez, 60-ról indultam 40 napja. Napi 2000 Kcal-t simán megeszek, de van hogy többet is és így is szépen fogyok. Amúgy én is meg szoktam éhezni estére, úgyhogy lefekvés előtt nem sokkal még szoktam enni valami proteindús és kalóriaszegény apróságot, pl cottage cheese, joghurt, rákrudacska, egy főttojás... Kalóriában szinte semmi, tehát a diétának nem árt, viszont mivel az izomzat pihenés közben épül, ezért még jól is jöhet egy kis plusz protein. :)

jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az elosztás nem praktikus. Hagyj estére egy kicsit több kalóriát. Inkább este vigyél be egy picit többet, mint utána sokkal többet. Az uzsonnádból egy kicsit ha visszaveszel, annyival többet eszel este. Csak egy ötlet. Vagyis nálam így működik, ha éjjel nem akarok enni.
jan. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem heti 4 edzessel 1600 kaloria a fogyasom. 155 centis csaj vagyok.

Ha pasi vagy vsgy ennel magasabb akkor tutifix hogy tul kicsi a kereted. Tobbszaz kaloriaval tobbet kene enned. Szoval kb egy etkezessel

jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nulla sporttal 1600 a napi kalóriakeretem. Amikor csak felkelek, dolgozom, hazaérek, hobbizok és alszom.


Neked nem elég a 2100 sem, ha sportolsz.

jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Este egyél inkább többet
jan. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!