Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Centi nem mozdul a mérleg...

Centi nem mozdul a mérleg megy lefelé?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy az ellenkezője szokott inkább a probléma lenni.


2 hét alatt fogytam 2,7kg. Centiben semmi se változott. Ez hogy lehet?


jan. 8. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges a mérésekkel stresszelned magad. Nem a számoknak dolgozol, hanem az a fontos, hogy hogyan érzed magad a bőrödben :)
jan. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És lehet ott a hiba hogy nem mindenhol méret magam csak a has térfogatot az semmit nem változott. Lehetséges lenne hogy mind máshonnan ment le ? :D
jan. 8. 22:48
 3/6 A kérdező kommentje:
Rosszul mert nagy a pocakom :D a kozerzetem jó elotte is egészségesen ettem. Csak 5kg akarok fogyni.
jan. 8. 22:48
 4/6 Flagstaff ***** válasza:
41%
Ismertem valakit, akinek ugyanez volt, nála egy ciszta okozta. Remélem, neked valami kevésbé kellemetlen lesz, mindenesetre ha nagyon nem változik, akkor lehet, hogy érdemes lenne orvoshoz is elmenned.
jan. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudod szabályozni, hogy honnan mennyi menjen le.

2,7 kiló meg nem olyan nagy mennyiség, ami érdemben meglátszana. Mármint szép eredmény, félre ne értsd, de korántsem biztos, hogy "centiben" ez mindenhol meg fog látszani. Az emberi szervezet cukortartaléka kb. 4 kiló. Ha ennél kevesebbet fogysz, annak nagy része nem a zsír-, hanem a glikogéntartalékból fog elmenni.

Meg aztán a mérési pontatlanság is nagyobb, mint amennyi változást ez okoz.

jan. 9. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokminden okozhatja. A nem jo meres. Ha nem ehgyomorra reggel merted a sulyt es a centiket akkor az egesz meres kuka. Kulonben nem osszehasonlithato.

Ha elozo nap tobb szemhidratot ettel mint amugy akkor is lehet a haskorfogat nsgyobb a vizvisszatartas miatt.

Ha tulkollaltatod magad akkor meg izmot vesztettel es azert ment le a merleg

jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!