Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kilóban mennyi lehet? Nem...

Kilóban mennyi lehet? Nem tudatosan fogyóztam, derékből 9 cm ment le (munkaruhám övén tudtam megnézni, mert ennyivel beljebb tudom húzni) és a nadrág ami eddig passzentos volt, lecsúszik.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Sajnos betegség miatt 2 hétig nem igazán ettem egész nap, nem tudtam. Nem így akartam elkezdeni a diétát. Most hogy jobban vagyok, odafigyelek, tudatosan megpróbálni enni, kalóriát számolni... Így nem tudom hány kiló ment le eddig.

Most álltam mérlegre, 79 kg 166 cm-hez. Még vagy -20 kg a cél.

Köszönöm a válaszokat!


jan. 12. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
2 hét alatt nem sok, nagyon max 2, de valószínűleg annyi sem. Azért érezheted többnek, mert kitisztult belőled a sok salakanyag. De zsírból nem hiszem hogy két kilónál több lement volna.
jan. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én tegnap mértem magam a dietetikusomnál. -4kg nál járok és -7cm ment le a hasambol 2 hónap alatt. De persze nem mindenki ugyanonnan fogy.. 26N
jan. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mostantól fogom számítani a centit és a kilókat is.
jan. 13. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!