Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csökkenhetett a BMR-om?

Csökkenhetett a BMR-om?

Figyelt kérdés

8 hónap alatt fogytam 35kgot még 3 évvel ezelőtt, ez átlag havi több, mint 4kg. Kb. 1400-1600 kalórián.


Most akárhogy próbálkozom, nem megy le semmi, sőt, ha pár napig elengedem magam, 3kg simán feljön és nem megy vissza több nap után sem.


BMR az a mennyiség, amit elvileg akkor is elégetsz, ha egész nap mozdulatlanul fekszel az ágyban. Ez nálam elvileg 1700 kalória. 1700 kalória alatt eszek, és mégsem fogyok. Mellette edzek is elég sokat.


Mi a baj?



jan. 13. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

ezt jól látod. reverse dieting-et javaslok

sajnos elég nagy hülyeség volt olyan keveset enni, főleg olyan sokáig és ennek ára van

szép lassan menj vissza heti 50-100 kcalt hozzáadva a bmr-odra majd a súlytartó kalóriádra. ha azon sikeürl súlyt tartani akkor kezdheted el a fogyásosdit


amúgy kisebb bmr-t pcos, ir is okozhat, azt érdemes lehet megnézetni

jan. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1#

Akkor még nem voltam tisztában a dolgokkal, ha újra kezdhetném máshogyan csinálnám.


De tegyük fel, ha 1700 kalórián nem fogyok, akkor gyakorlatilag az a súlytartó kalóriám, nem?


Tehát ha 1700 a BMR, de azon nem fogyok, akkor ez a súlytartás, nem?


Voltam kivizsgáláson, minden értékem rendben van.

jan. 13. 14:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Amin súlyt tartasz az a súlytartód. De ezt feljebb lehet tornázni
jan. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!