Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Letezik hatekony etvagycsokken...

Letezik hatekony etvagycsokkento tabletta?

Figyelt kérdés

Tudtok esetleg tapasztalat alapjan hatekonx etvsgycsokkento tablettat?

Nem, nem ezzel szeretnek lefogyni, csak szeretnem ha nem gyotorne allandoan az ehsegerzet es kevesebbet zabalnek. Ennyi.:)



#Etvsgycsokkento
jan. 21. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
23%

Létezik igazán müködő étvágycsökkentő gyógyszer, olyan fecskendős toll szerű készülékben van mint az inzulinos cuccok


Az endokrinologus írhatja fel


Ehy olyan hormon van benne amitől nem lesz étvágyad.

Kb 50 ezer a havi adag.

De csodát az se tesz amugy, de ha valaki komolyan fogyokurázik azoknál nagyon tud segíteni.

Csak hááát drága Saxenda a neve

jan. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Rosttabletta és mellé fel liter folyadék.

De ha csak minden étkezéshez eszel 15 deka friss zoldseget es egesh nap megvan a 2.5 liter viz akkor ugyanez lesz a hatás

jan. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Pszichológus van, akivel közös munkával megfejtitek, mi az oka a túlzott éhségnek.


Van dietetikus, aki megvizsgál, nem-e vagy rejtett cukorbeteg, IR-es, amitől falásrohamaid vannak.


Semmilyen csodabogyó nem létezik, meg kell emelned a sejhajod és dolgozni rajta. Ha nem vagy képes rá, sosem fogsz lefogyni.

jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha megfelelő mennyiségű és minőségű ételt eszel, akkor nem leszel éhes.

Én napi 3x eszem és étkezések között sosem vagyok éhes. Bármilyen furán is hangzik a fogyáshoz enni kell, csak nem mindegy, hogy mit

jan. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát, én is sokáig vágytam ilyenre, mindig e-miatt tologattam a diéta kezdetét. "Ha majd lesz valami jó cucc, ami segít, belevégok. :D". De hát természetesen nem találtam ilyet. Próbáltam ezt-azt, nekem a rosttabletta sem segített, meg zöldkávé sem. Végül azért bele vágtam. Csak az első 1-2 hét volt amikor végig rettenetes éhesnek érezetm magam, míg megszokta a testem az új helyzetet. De azóta semmi. Sőt, van hogy úgy érzem kipukkadok a sok kajától. :) Napi 500 Kcal defcitet tartok, és megy le vele a heti fél kiló, ahogy a nagykönyv szerint azt kell. Nem éhezem sosem, eszem édességeket is. Szóval hajrá, tényleg csak az eleje lesz nehéz! :)
jan. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lehet furán hangzik de a csokoládé annak számít. Éhgyomorra a legjobb, sokáig elveszi az éhségérzetet egy kocka csoki.
jan. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszi mindenkinek :) lefogyni nem szeretnek, mert nincs “mibol” fogyjak, de ha ennyit zabalok akkor lesz es azt nem akarom megvarni 😅 olvasgattam reggel a buszon, es a krom tablettat sokan ajanljak falasrohamokra, szerintetek?
jan. 22. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:

A króm tabletta a vércukor egyenletesen tartásában segít, azért nem lesznek falási rohamok, mert nem ugrál a vércukrod össze-vissza. De ezt a megfelelő étkezéssel is el tudod érni

Ha szeretnél szedni krómot, akkor mindenképpen valami jól hasznosuló fajtát vegyél. A legjobb a pharmanord

jan. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!