Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet, hogy ugyanannyi a...

Hogy lehet, hogy ugyanannyi a súlyunk, de teljesen máshogy nézünk ki?

Figyelt kérdés

Van a konditeremben egy srác, akivel egy magasak vagyunk (kb. 170-172cm) és a súlyunk is egyezik. (77-78kg)


A különbség az, hogy Ő vékony, rám viszont egy 85kgot simán lehetne mondani. Erősebb vagyok nála az tény, de ahogy mások fogalmaznak: Sokkal masszívabb a testalkatom, jelentsen ez bármit.


Mitől lehetünk kinézetre ilyen eltérőek? Nem csak vele, de egyik haverom is ugyanolyan magas, mint Én, de ő még 85kgmal sem nézett ki úgy, mint én, még akkor is vékonyabb volt nálam, ellenben én jóval erősebb, mint Ő.



jan. 26. 09:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az izom és a zsír arányok miatt. A zsír sok hywt foglal, nagyobbnak tunik az ember. Ugyanannyinizom otodannyi helyet foglal mint a zsir



A masik resze az optika. Ha valaki pl a hasara hizik csak az vekonyabbnak fog tunni mint aki karra, combra is

jan. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mert hiába próbálják ebben a kategóriában sokan azzal hitegetni magukat és a többieket, hogy minden csak a számokon múlik, és matematikai képletekkel kiszámolható, hogy hogyan érhető el a vágyott kinézet, ez sajnos nem így működik. Az emberi test ennél sokkal bonyolultabb.
jan. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Más csontozati felépítés tied erősebb övé gyengébb vagy mittudomén neki vastagabb a combja tehát neki ott van az a 78 kiló neked meg a felsőtesteden inkább
jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Más alkat, más testfelépítés. Nem ugyanúgy oszlanak el a kilók.

Nem lehet senkit sem egyszerűen csak számokkal leírni.

jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem meg van a magyarázat.

Mivel sokkal erősebb vagyok (dupla annyi súllyal dolgozom, mint Ő) ezért gyanítom, hogy az izomtömeg is valamennyivel több + valószínűleg a lábamra megy a legtöbb tömeg, mert a lábam dupla akkora, mint az övé, amit utálok, de hát ez van..

jan. 26. 10:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyu ez olyan, hogy valaki kiizmozva több kg-ban, és "soványabb" kinézetben, mint kigyúrás előtt.

Pedig ugyan az az ember.

A zsír/izom arány, csontozat, izületek nagysága, csontok arányai, váll, csípő szélesség.

Megannyi tényező!

Gondolj csak bele, ha már a vállat említettem, hogy egy kólásüveg vállú férfi mellett, egy ugyan olyan magaságú és súlyú férfi, akinek szinte fordított háromszög a felsőteste, olyan széles és egyenes a válla, milyen groteszk látvány. :)

jan. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5.

A lábad, ha nem a zsírtól dupla akkora, hanem izmos, akkor ez egy percig se zavarjon.

Nincs szánalmasabb egy kimellezett, bicepzezett palcika labú palinál.

Csak a férfiak hiszik, hogy a mellizom akkora jelentőségű.

Az izmos láb és fenék is fontos. Lenne. :D

jan. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6#

Akkor megvan a következő pont: a csípőm is széles, és gyanítom, hogy a lábam is emiatt nagyobb arányaiban, de lehet, hogy semmi köze hozzá, ez csak egy tipp.


7# Szerencsére nem a zsírtól akkora. 2 éve edzek, nyilván 2 év edzés után nem lesz senki sem izmos, de már ilyen távlatban is megtudom mondani, hogy a lábam genetikailag elég jó lesz később, + 10 évig fociztam, ennek is lehet köze hozzá.

jan. 26. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!