Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen praktikáitok vannak...

Milyen praktikáitok vannak lógó bőr kialakulása ellen?

Figyelt kérdés
120 kg vagyok 180 centihez és 23 éves. Szeretnék 100 kg alá menni, már 5 kiló lement így komoly a dolog. Miket tartsak be ahhoz hogy minél kevesebb kár keletkezzen a bőrömöm? Gyorsan fogyok, testedzést végzek és sok vizet iszok. Kollagént szedjek vagy járjak valami kozmetikai kezelésre, van valakinek tippje mi segít? Férfi vagyok, izmos, a zsírt szeretném leadni, hogy jó testem legyen nyárra.
jan. 28. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

Cinket és kollagént szednek a helyedben. Ez sem elozi meg de nelkule rosszabb.

Illetve nem szabad gyorsan fogyni mert nem tud alkalmazkodni a bőr. Tehát havi 2 kg max amit fogyj.

Szinten segit ha nem (csak) kardiozol hanem erosito edzest vegzel hogy a bor ala pici izmot is felszedj.

Teljeyen elkerulni lehetetlen de enyhiteni lehef.

jan. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy, úgyhogy szerintem minden plusz nélkül is alkalmazkodni fog még a bőröd, hiszen ebben a korban még rengeteg kollagén termelődik a szervezetedben, így tök felesleges pluszban szedni. A testedzés az ami fontos, nem tudom mit sportolsz, de ne csak kardiózz, hanem erősítő edzéseket csinálj, mert attól fogsz izmosodni és feszesedni. A kardió inkább kalóriaégetésre jó. És ahogy első írja: ne kapkodj! Minél lassabban fogysz, annál jobb lesz a bőrödnek. A heti fél kiló jó cél.
jan. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lassú fogyás, kollagén+c vitamin fogyasztás segít,aminosavak.


Edzés. Sok izom a zsír helyett.


90-100kg simán lehetsz ehhez a magassághoz, úgy hogy izmos vagy.

jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kollagén folyamatos szedése, ricinusolajos testápoló, lassú fogyás, havi max 1-2kg. Nekem nagyon sokat segítettek. De van az a felesleg amit már nem lehet visszamaradt bőr nélkül megúszni, de még mindig inkább az, mint a kövérség.
jan. 29. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!