Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3 edzéssel, 1 kardió + 2...

Heti 3 edzéssel, 1 kardió + 2 konditermi, mennyi idő alatt lehet látható eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Tudom, egyéni mindenkinél, mégis érdekelne a véleményetek. Novemberben kezdtem heti 2 konditermi edzéssel, személyi eddzővel és e mellé kezdtem el most januárban heti 1 csoportos kardio edzésre is járni. Az étkezésben egyelőre a mennyiségekre kezdtem el figyelni, hogy kalória deficitbe kerüljek (össz mennyiség és szénhidrát csökkentése napi 160gr környékére), valamint a fehér lisztet lecseréltem TK lisztre és a cukros üdítőket is elhagytam. Nem verseny, hisz a +20kg se 2nap alatt jött fel rám, csak kiváncsiság. 40/N, 170cm/86kg
jan. 30. 10:00
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Mit jelent az, hogy látható eredmény? Az edzésnek és a fogyásnak pár hónap után már bőven vannak látható eredményei.
jan. 30. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jogos, akkor úgy kérdezem, hogy pl. 1-2 ruha méret mikorra tűnhet el?

A heti 2 konditermi eredményét is észrevette rajtam az aki nem látott napi szinten, én viszont nem igazán vettem észre változást a tükörben.

jan. 30. 10:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló mennyiségú edzéssel kb 2 hónap volt egy ruhaméret csökkenése. Napi kb 500 Kcal deficitet tartottam.

Érdemes amúgy fotót csinálni havi egyszer, én így látom a változást, és nagyon durva már egy hónap különbséggel is. :)

jan. 30. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Remélem hamar beindul, hogy én is látom. Segítene a motiváltság megtartásában, bár most elég erősnek érzem az elhatározást, hogy ideje váltani. :)
jan. 30. 12:33
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, nekem a fotók segítettek ebben, nagyon jól motivált. :)
jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!