KezdƑoldal » FogyĂłkĂșrĂĄk » EgyĂ©b kĂ©rdĂ©sek » Ha a 38-as nadrag jo ram,...

Ha a 38-as nadrag jo ram, akkor meg nem szamitok kovernek ugye?

Figyelt kérdés

33 eves no es 160cm

Koszi a valaszt 😀


febr. 7. 07:39
1 2 3
 1/21 anonim vĂĄlasza:
4%
92kg fĂ©rfi vagyok, 38-as farmer mĂ©ret. TĂșlsĂșlyos vagyok. Akkor te 160 cm-el?
febr. 7. 08:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/21 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

Én 40-es ruhĂĄkat hordok, de a BMI indexem (magassĂĄg Ă©s sĂșly arĂĄnya) szerint enyhĂ©n tĂșlsĂșlyos vagyok. De rĂĄnĂ©zĂ©sre senki nem mondanĂĄ ezt rĂĄm, mert elƑnyösen oszlik el a sĂșlyom. BMI index azĂ©rt is csalĂłka, mert nem veszi figyelembe, hogy az izom nehezebb a zsĂ­rnĂĄl.

Ezeket csak pĂ©ldakĂ©nt Ă­rtam le, hogy nehĂ©z objektĂ­van megĂ­tĂ©lni azt, hogy valaki kövĂ©r-e. ElsƑsorban a tĂŒkörnek higyj, semmi mĂĄsnak! Az a fontos, hogy egĂ©szsĂ©ges legyĂ©l Ă©s hogy te meg legyĂ©l elĂ©gedve magaddal!

febr. 7. 08:23
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/21 anonim ***** vĂĄlasza:
HĂĄny kg vagy?
febr. 7. 08:29
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/21 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

2-es: amit te írsz, az a farmerméretezés, és az teljesen mås, mint a konfekció méretezés.

A kettönek semmi köze egymåshoz, a férfi 38-as farmerméret 58-as konfekció, a nöi 38-as konfekció 28-as farmerméret

febr. 7. 08:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/21 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
KĂ©rdezƑ! Írd le, hĂĄny kilĂł vagy, vagy mutass fotĂłt, ha Ă©rdemi vĂĄlaszt vĂĄrsz.
febr. 7. 09:02
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/21 anonim ***** vĂĄlasza:
88%

Ha az M-es póló jó råm, akkor még nem szåmítok kövérnek, ugye? 26 éves férfi vagyok, 71 kiló.

Nagyjåból ennyi értelme van a kérdésednek.

febr. 7. 09:05
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/21 anonim ***** vĂĄlasza:
32%

156 cmrel amikor 66 kilo voltam akkor voltam 36os. Akkor en jol ereztem magam es egeszseges voltam de bmi alapjan kellett volna meg fogynom.

Szoval ezek alapjan ha te magasabb vsgy es 38 akkor kb ugyanebben az allapotban lehetsz. Ha izmos vsgy es elonyosen oszlik meg a sulyod akkor okes, de szamok alapjan egy tiz kilo tulsulyod van.


Amugy meg van egy 38as nadrag amit a baratnom hord es 34es amugy a merete . Illetve van egy 38as nadrag amit anyukam hord aki amugy 40-42es. Szoval csak a nadragbol nem lehet megmondani, minden meret mas

febr. 7. 09:17
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/21 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
A 38-as nadrågméret az nem szåmít nagynak. A 38-40 elvileg M-esnek felel meg.
febr. 7. 09:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/21 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

KövĂ©r biztosan nem vagy, de tĂșlsĂșly attĂłl mĂ©g lehet.

HĂĄny kilĂł vagy?

Meg gondolom, a tĂŒkörben is lĂĄtod.

febr. 7. 09:30
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/21 anonim ***** vĂĄlasza:
100%

SrĂĄcok, a nƑi mĂ©retezĂ©s teljesen mĂĄs mint a fĂ©rfi. :) NĂĄlunk a 34 az xxs, az anorexiĂĄsan vĂ©kony mĂ©ret. A 36 szintĂ©n nagyon vĂ©kony, mondjuk egy s-es mĂ©retnek felel meg. És a 38 is mĂ©g tök okĂ©, olyan M mĂ©ret, de közelebb az S-hez.

Én 16 cm vagyok, 50-52 kilĂł körĂŒl hordtam 34-est, 53-55 körĂŒl 36-ost, 56-58 körĂŒl 38-ast. Egyik esetben sem voltam kövĂ©r szerintem, csak 58 kilĂłsan petyhĂŒdt voltam.

febr. 7. 09:52
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!