Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kovernek szamitok?...

Nagyon kovernek szamitok? Megteszek minden tolem telhetőt!

Figyelt kérdés
15/l 167 cm vagyok es 75 kg . aranyosan oszlik el a testemen . Furan erzem magam a neagativ kritikaktol pedig mindent megteszek. Kerek formas fenekem van, inkabb a combom ami szeles.. Nem otthonulo doglo fajta vagyok, imádok gorkorizni biciklizni es focizni is de mem megy lefele. Helyesirasi hibakert elnezest..! A huje valaszoktol kímeljetek..
2017. jan. 4. 00:05
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Húú figyelj, ne haragudj, de a helyesírásod 15 évesként szégyenletes. Egyértelmű hogy okostelefonról írsz és lusta vagy ékezetet használni. Nyilván a mozgással sem lehetsz másként és az étkezési szokásaiddal sem.


A hüje pedig én vagyok, a hülye pedig te. Bocs, lehet hogy ezért lepontoznak majd, de vállalom a kockázatot.

Na de nem csesztetlek tovább, leállok.



Ez túlsúly amit leírtál. Annyira nem extrém, de ha változtatni szeretnél rajta akkor nem elég a foci meg az egyéb sportok. Helyes étrend kell, fehérjedúsabb kajákat egyél. tojás, fehér húsok, hal ételek. Zöldség, gyümölcs. Cukrokat, zsíros kajákat, szénhidrátokat kerüld.


Javasolnék mondjuk 2 kg-s súlyokat otthoni edzésnek. Szálkásíthatnál. Járj el futni, biciklizni. Felülés, fekvőtámasz, guggolás, egyéb gyakorlatok. Egyszóval normális rendszerezett beállított étrend ami első körben a fogyáshoz szükséges, majd a szintentartás. ÉS megtervezett nem összevissza edzések mellé.


Ja és annyit még hogy koplalni tilos!


Menni fog. Én 5 hónap alatt fogytam 20 kilót.

2017. jan. 4. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Teljesen jó! Gyönyörű, formás, NŐIES alkatod lehet! Bár mindenki ilyen lenne :)

Te már most, 15 évesen is bombanő vagy!

2017. jan. 4. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki az aki negativ kritikát ad ? Szerintem lehetsz nagyon csinos is meg nem is. Fénykép nélkül nehéz igy megitélni valakit. Ha nem vagy valami löttyedt akkor te inkább csinos vagy. A fényképet meg azért irom mert a csajok, nők hajlamosak magukat rosszul megbecsülni.
2017. jan. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sok a súly, igen, de még több a szánalmas helyesírási hiba.
2017. jan. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

80/10/10

Kína tanulmány

Harcosok étrendje

Anita bean -modern sporttáplálkozás

Sárga kapszula


Na ezeket olvasd el szépen, mire a végére érsz, tudni fogod, hogy lehetsz top modell és a helyesírásod is sokkal jobb lesz...

2017. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az első kettőt inkább ne olvasd el, felesleges tölteni vele az időt.
2017. jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem felesleges, rengeteg hasznos info van bennük.
2017. jan. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Nefelj nem fogom magam modellnek erezni.
2017. jan. 4. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!