Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás szempontjából ér...

Fogyás szempontjából ér valamit a súly mellény viselése? 8kg. Felvenném, és azzal mennék kisebb sétákra.

Figyelt kérdés
febr. 7. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a gerincedet terheli, szerintem többet árt mint hazsnál
febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
febr. 7. 16:11
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyás szempontjából a kalóriadeficit ér egyedül, mozgás szempontjából pedig 8 kilós súlymellényben gyalogolni túlsúlyosan felettébb problémás a gerinc és az izületek tekintetében.
febr. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Én nem hiszem hogy akkora gondot okozna, hátizsákot is simán cipelünk ennyi kilóval, és a mellénnyel még sokkal jobban eloszlik a súly. Szerintem annyit segítene, hogy talán egy kicsivel több kalóriát égetnél a sétával. Viszont nem egy kényelmes dolgok, szóval nem élveznéd, e miatt pedig kevesebbet sétálnál. Szerintem összességében nem nagyon van értelme.
febr. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a súly mellény inkább gimnasztikánál, falmászásnál és street workoutnál lehet hasznos, hogy az erőszintet növelje.


Inkább az időtartamot növeld.

febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
67%

"hátizsákot is simán cipelünk ennyi kilóval"

Minden vizsgálati anyag szerint a gyermekkori gerincferdülés legnagyobb százaléka a hátizsák miatt alakul ki, úgyhogy a lehető legrosszabb példát hoztad. Ez nem cáfolja, hanem erősíti az ellenjavallatot.

febr. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-es, igen, hordtunk, a legtöbb gyerek olyan gerincferdüléses, mint a kva élet, és nem, egy túrázáshoz nem viszek magammal nyolckiló cuccot :D Minek?
febr. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Valamennyivel több kalóriát égetnél el, de emiatt nem éri meg. Mozogni egyébként sem azért kell, hogy kalóriát égessünk.
febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
Hát de a kérdező gondolom felnőtt ember, nem gyerek. Plusz a mellénynek más a súlyelosztása.
febr. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A gerincnek az a nagy terhelés, ha tőle távol van a súly. Például egy nagy, kilógó pocak vagy egy púpos hátizsák (bár a hátizsák még mindig kevésbé rossz, közelebb van a tengelyhez.) A súlymellény ebből a szempontból elég jó. A térdet, bokát séta miatt nem félteném (futáshoz túlsúlyosan nem javasolnék mellényt.)


Hogy mennyi a haszna, kérdéses.

febr. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!