Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért fogytam ilyen keveset 4...

Miért fogytam ilyen keveset 4 hónap alatt?

Figyelt kérdés

180cm/104kg (férfi) indultam szeptember végén, annyit változtattam hogy a teljesen inaktív életmódot aktívra váltottam, ma mértem magam és 93kg.


Ez azt jelenti hogy 4 hónap alatt csak 11 kg-t voltam képes leadni.



febr. 9. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kevés, teljesen egészséges, pont tökéletes. Csak így tovább!
febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem dicséretes eredmény, normális ütemben fogysz, így tovább :)
febr. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó eredmény.

Szinte hihetetlen is, hogy étrend változtazás nélkül is sikerült. Milyen mozgásokat iktattál be?

febr. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
84%
Mot edzettél meg csináltál hogy ennyit fogytál?
febr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is ez egy nagyon jó eredmény, ennél nem kell gyorsabban fogyni. Ráadásul, ha edzel, valószínűleg izmosodsz is. Biztosan érzed már a ruháidon/látod a tükörben a változást. Így tovább!
febr. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert fogyni lassú és kínkeserves. Mindenkinek. Ez az ütem normális. Sőt, az átlaghoz képest gyors is
febr. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez szuper! Kellene hozzá pici kalória deficit is, hogy több menjen le. Kezdésnek elég, ha 200-300 kcal-val kevesebbet eszel. Pl.egy szendviccsel, vagy egy adag sültkrumplival ilyesmikkel kevesebbet naponta. Három hét alatt ha tartod az aktív életmodót még 3-4 kg lemehet. Nem kell sok változás, csak egy vmit hagyj el az étkezésből-hogy na azt a másik szelet kenyeret már nem eszed meg pl.
febr. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mértem magam 91 kg, csak 2 kg-t sikerült ennyi idő alatt
márc. 3. 13:16
 9/10 A kérdező kommentje:
Sőt talán bizonyos fokból rosszabb az étkezésem is mert azt eszem amit akarok, viszont vmiért nincs olyan étvágyam mint azelőtt.
márc. 3. 13:17
 10/10 anonim ***** válasza:
Három hét alatt két kiló az teljesen jó.
márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!