Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fázhatok azért állandóan,...

Fázhatok azért állandóan, mert hirtelen sokat fogytam, és elég keveset eszek?

Figyelt kérdés

Elég régóta fogyókúrázom. Az elején elég lassan ment, szeptembertől kezdve karácsonyig 7 kilót adtam csak le. Onnan március elejéig 9-et. Aztán az elmúlt 1 hónapban kicsit több, mint 8 kilót.

Nem direkt, betegség miatt, nagyon keveset eszek, mivel egyfolytában hányingerem van, sokszor hányás is. Járok orvoshoz, próbálkozom 'normálisan' enni, de nem megy. A mostani gyógyszerem olyan 3-3,5 hét múlva hat csak, szóval ennek az egésznek sajnos még nem mostanában lesz vége..


Mostanában viszont egyfolytában fázom. Éjjel a 25 fokos lakásban 2 takaróval takarózom, és úgy is fázom, most is vastag zokni+hosszú nadrág+pulcsi kombóban érzem nagyjából kellemesen magam. Ez lehet attól, amiket leírtam vagy nincs neki köze hozzá?


(Lécci ne írjátok, hogy nem kell koplalni, TUDOM, így is elég pocsékul érzem magam..)


2014. ápr. 4. 22:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még mindig dagadt vagyok, 165 centihez kb. 75 kiló körül.
2014. ápr. 4. 22:46
 2/6 anonim ***** válasza:
Pajzsmirigyre vizsgáltak? Annak az alulműködése is okozhat ilyen tüneteket (étvágytalanság, fázás).
2014. ápr. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltam vérvételen ugye a betegség miatt, de ott minden rendben volt.
2014. ápr. 4. 22:51
 4/6 anonim válasza:
Szerintem magától a nem evéstől/kevés evéstől is fázhatsz. Én is tapasztaltam.
2014. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

Igen!

Én 5(!) takaróval alszom éjjel, hosszú, meleg pizsamában és pulóverben, és sokszor így is megfagyok.

Télen a kabát alá két pulóver, póló, trikó... Nadrág alá harisnya, rá két zokni és három kesztyű szokott rajtam lenni...


Mindez azóta, hogy lefogytam 15 kilót két éve.

2014. ápr. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mentek a zöldek!

Sejtettem, hogy ettől lehet :/


Utolsó, akkor te még nálam is keményebben nyomod :D

2014. ápr. 6. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!