Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használ valaki fiber shaket?

Használ valaki fiber shaket?

Figyelt kérdés

Sry ha nem igy kell írni meg nem ez a teljes neve.


Ha napi 1x eszem rendes ételt, és amúgy meg ezt iszom akkor hatásos?


2x 3x szoktam enni általában 1 mekis szendvicset meg pékárut.

Tudom, nem egeszséges, de anyósnál lakunk aki nem főzz és nekünk sem engedi hogy főzzünk így ez maradt. (Bonyolult h miért)


febr. 22. 06:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor rendelj napiebédet, teletál, egészségkonyha, ilyesmik. Lehet rendelni egész napra menüt is. Meg a mekis szendvicsnél azért van jobb fast food is, pl kínai kaja rizzsel, gyros... Ezekkel a shake-ekkel nem igazán juttatsz be elég tápanyagot a szervezetedbe és jól sem laksz velük. Nagyon max egy kis uzsonna helyettesítésére jó, de ebéd vagy vacsi helyett biztosan nem.
febr. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan étrendet csinálj, ami egész életedben fenntartható. El tudod képzelni, hogy shake-eket igyál végig?

Egyél rendesen napi 3x, sportolj rendszeresen és hagyd ezt a baromságot.

febr. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kiskorunk óta sokan tejet iszunk. Nem nehéz erre is ráállni😅
febr. 22. 07:53
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor azt iszol amit akarsz. De akkor miért kérdezed?
febr. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

En is a rendelest javaslom. De nem mekit hanem rendes ételt hússal, zöldséggel, gabonával. Szerintem még olcsóbb is lenne.


Egyébként a fiber shake kb egy tízórainak vagx uszonnának felel meg. Van benne szenhidrat, feherje, rost. De nem mondanám hogy erre alapozd a teljes etkezesed

febr. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez alkalmaként jó lehet, de rendszeresnek én is a teletál vagy e-food-ot ajánlanám. Csoportosítva vannak a kaják. Vannak alacsony kalóriatartalmú ételek is.
febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Mire gondolsz, hogy hatásos-e? Mi a célod? Fogyás?
febr. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmilyen kifőzde, ahol rendes ételt lehet kapni? Nem vagyok a meki ellen, de hogy minden nap csak azt egyél az nem jó. Ha nincs, akkor rendelés. Vagy azt sem engedi anyós, hogy normális ételt egyetek?
febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"anyósnál lakunk aki nem főzz és nekünk sem engedi hogy főzzünk"

Ez nonszensz. Nincs lehetőség akár albérletben, akár máshol emberhez méltó, normális, átlagos életet élni?

febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A rendelesrol nem tudtam. De koszi

Es hamarosan koltozunk szoval ez a gond is majd megoldodik.


De akkor nem alapozom erre az etkezesem. De ha az ejszaka kozeben vegzek es ehes leszek akkor ez jo arra.

febr. 22. 15:31
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!