Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi idő alatt...

Szerintetek mennyi idő alatt adhatok le 2,5 kg-ot így?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 62,5 kg. Viszont mindig is 60 kg voltam, szeretném ezt a sulyomat megőrizni így elkezdtem napi 20 percet tornázni és mennyi az a minimum kalória amit meg kéne ennem? 1000 kalória emellé nagyon kevés lenne?
febr. 25. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Egy nap koplalas + egy nagyvece, kimegy a viz es mar meg is van 2.5 kg.

Egyebkent ez a szokasos provokativ kerdes, tul sovany vagy, valoszinuleg eveszavaros. Ez egy olyan betegseg, amibe az idiota tinilanyok BELEHALNAK. ERTED?

febr. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen, 1000 kalória kevés egy napra. Ha nő vagy, 1200 kcal alá ne menj! Ha férfi vagy... Á, nem! Nő vagy.
febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok már tinilány, testképzavarom van és tudom hogy mikor meggyógyultam a betegségből akkor 60 kg voltam évekig, havonta egyszer mértem magam és mindig ennyi voltam. Most hogy leraktam a cigit felszedtem egy kicsit mert több édességet ettem, de szeretném visszafogyni mert akkor jól éreztem magam a bőrömben
febr. 25. 20:52
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Így is vékony vagy. Kizártnak, hogy azon a 2,5 kilón múljon az álom alakod, úgyhogy van egy kis pszichés probléma a háttérben. El ne kezdd 1000 kalórián éheztetni magad.
febr. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%
sajna még nem gyogyultál meg
febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2,5 kg nem sok tudom de az én esetemben sokat számít, mert vékony alkatú vagyok, kis mellekkel és mivel arcra hizok meg felkarra és hasra, így nekem nem áll jól a plusz kiló. Ismerem a testemet A-Z-ig és tudom, hogy az ideális súlyom 59-61 kg közt van.
febr. 25. 20:54
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

"Ismerem a testemet"

Aki testképzavaros, az torzan látja a testét, ezért nem ismeri, hanem félreismeri azt.

febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
35%

Komolyan, miért fáj nektek annyira ha valaki csinos szeretne lenni? Igenis jól teszi a kérdező hogy még most elkezd figyelni a súlyára, és nem várja meg míg dagadt disznó lesz... Vagy csak akkor lesz valid a fogyása ha már van rajta vagy 20 kiló felesleg?? Mert ha nem kezd el most odafigyelni rá, bizony az is könnyen megeshet....

Kérdező én megértelek, én is olyan vékony alkat vagyok hogy pár kiló iszonyúan látszik rajtam. Ki kéne számolni az alapanyagcseréd (bmr), de saccra olyan 1300-1400 lehet. Vannak erre kalkulátorok a neten. Ennél semmiképp ne egyél kevesebbet. Attól függ mennyit kéne enned a fogyáshoz hogy mennyit mozogsz. Ez a 2,5 kg hamar le tud menni, kb 1,5 hónap.

febr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, hasznos volt a válaszod. Én is így saccoltam.
febr. 25. 22:24
 10/11 anonim ***** válasza:
14%

8-as vagyok. Örülök ha segíthettem, a többiek meg majd jól lepontoznak, de annyi baj legyen. :)

Én amúgy rengeteget mozgok, így 165 centisen, már csak 55 kilósan kb 1900-2000 Kcal-al fogyok. Szóval mindenképp számold ki pontosan, mert valószínű hogy az 1300-1400 is nagyon kevés lesz, és azzal többet ártassz mint használsz.

Ez egy tök jó kalkulátor, azt is részletesen meg tudod adni hogy mennyit edzel, ha sportolsz, érdemes ezt használni: [link]

Ha nem sportolsz, akkor ez is elég, de azért lődd be az aktivitási szinted: [link]

febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!