Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a pocakommal,...

Mit kezdjek a pocakommal, fogyjak-e tovább miatta?

Figyelt kérdés
Pocakos vagyok, amúgy meg vékony. Most járok a fogyásom vége felé, még két kiló lenne a célig. A bordáim még nem feltűnően, de picit elkezdték átsejleni, viszont az a pocak az sehogy nem akar eltűnni. Edzem sokat, szóval amúgy van ott izom is. De akkor is... Ott az a rohadt idegesítő pocak. Viszont túlfogyni sem akarok. Ti mit tennétek? Számokat direkt nem írok, az tévútra vihet, ne is kérdezzétek.

febr. 27. 08:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
52%
Mutass képet.
febr. 27. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Azt most nem tudok, az irodában vagyok.
febr. 27. 09:01
 3/24 A kérdező kommentje:
Meg igazából nem is jön át képen, mert azon nem látszanak a bordák egyáltalán, de élőben látszik.
febr. 27. 09:02
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenhol máshol már szinte túl sovány vagy, akkor valószínűleg nem tudsz vele mit csinálni. Plasztika, ha nagyon zavar.
febr. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4 Azért annyira nem, hozzám nem nyúlnak késsel. :D Nem vagyok még túl sovány, csak nem is akarok az lenni.

Amúgy teljesen meg is feneklett a fogyás, már ilyen iszonyú nehéz, ebben a hónapban minden igyekezetem ellnére már csak fél kiló ment le kb... Amúgy 26% a testzsírszázalékom, az még az egszséges határon belül van, még akkor sem lesz esgészésgtelen, ha még lejjebb megy egy keveset.

febr. 27. 09:15
 6/24 anonim ***** válasza:
95%
#09.15 Nehéz pontosan meghatározni a testzsírszázalékot, de ha nagyjából valós az a 26 százalék, akkor nyugodtan fogyhatsz még, ha akarsz. A 26 százalék egy nőnél teljesen rendben van, sőt, még a 30 százalék is, de ha igazán karcsú akarsz lenni, akkor 20-ig bátran lemehetsz.
febr. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
12%
Ha a bordáid átsejlenek akkor már így is egeszsegtelenül sovány vagy
febr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
7. Vagy csak egészségtelenül kevés még az izom. :) A célom hosszú távon az, hogy izmot szedjek fel még, legláabb 2-3 kilót.
febr. 27. 09:37
 9/24 A kérdező kommentje:

6

Hú, hát a 20 szerintem nagyon kevés lenne. Illetve az akkor lenne jó, ha siekrülne felszednem sok-sok izmot.

febr. 27. 10:24
 10/24 anonim ***** válasza:
23%
Minden képen látnunk kell téged. Így nem tudunk tanácsot adni.
febr. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!