Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok felől lehet hallani, hogy...

Sok felől lehet hallani, hogy a fekete tea egészségtelen, rossz partner a fogyókúrában. Viszont most legutóbb azt hallottam, kifejezetten hasznos lehet. Akkor most mi az igazság?

Figyelt kérdés
Csak mert én szeretem :)
2009. jan. 4. 17:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha nem cukrozod agyon akkor azon kivul, hogy csokkenti az etvagyat mi bajod lehetne?

(Tigi)

2009. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neem, cukrot nem használok. Inkább édesítőszert. Köszi a választ!
2009. jan. 4. 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Én imádom a hagyományos fekete teát, persze édesítővel iszom énis. Folyadék, tehát nem akadályozhatja a fogyást. A másik meg hogy én inkább azt tapasztaltam hogy étvágycsökkentő, vagyis pl ha ennék vmi édeset, inkább iszok egy bögre teát, és az csökkenti az éhségemet, farkas éhségemet. Bár sok üdítőről is elmondható ez, de ez mintha "laktatóbb" lenne.
2009. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!