Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 55 kg az sok egy 165 cm magas...

55 kg az sok egy 165 cm magas 19 éves lánynak? Vagy normális? 19L

Figyelt kérdés
Mostanába megkapom hogy kicsit kövérkés vagyok és le kéne fogynom. Tény hogy nem vagyok egy barbie baba, meg modell alkat se, de eddig meg voltam elégedve magammal, viszont miután anya is beszólt, utána elgondolkoztam hogy tényleg kicsit kövér vagyok e. Hízni nem tudok, 14 éves korom óta ennyi a testsúlyom. De eddig nem volt vele bajom :(

márc. 3. 14:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen normális.
márc. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Az 55 kg inkább kevés, minthogy sok. Szóval evvel csak azt akarom mondani, hogy te közelebb vagy a túl soványhoz, mint a kövérhez... Amúgy a súlyod pont jó, ennél ne is menj lejjebb. Aki azt mondja rád, hogy kövérkés vagy, az csak irigy, mert a súlyod tökéletes.
márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
37%

"Mostanába megkapom hogy kicsit kövérkés vagyok és le kéne fogynom."


Mégis kitől? Ja várj, tudom, mindjárt ideírsz valami hazugságot valóságnak beállítva, amit az egód talált ki, mivel ilyen személy nem is létezik. És az, hogy anyukádat ott megemlítetted, ez is hazugság. Ennyire utálod anyukádat, hogy itt be akarod mocskolni?


Keress fel kérlek egy pszichológust, mivel testképzavarod van!


Nem kell fogynod, teljesen jó ez a súly a magasságodhoz!

márc. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem sok kicsit sem!
márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem sok. Max azt tudom elképzelni, hogy skinny fat alkatod van, vagyis hiába vagy vékony, viszonylag magas a testzsírszázalékod és így tűnhet úgy, hogy van rajtad egy kis felesleg. Ha így is van, nem a súlyoddal van a gond és nem a diéta a megoldás, hanem a sport.
márc. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Én imádom a kissé husis csajokat. Nem tudok szexibbet elképzelni.
márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
16%
Már miért lenne sok a 165 cm?
márc. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
A BMI indexed alapján jó
márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok.Én 166cm 53kg voltam most vagyok 56 terhesség után és még mindig véznának tartom magam. A lényeg hogy jól èrezd magad a bőrödben.Nem kevés és nem is sok nyugi.
márc. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Az viszont lehet hogy a zsír-izom arányod rossz, és pudingnak nézel ki. Erre a sport és az egészséges étkezés a megoldás.
márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!