Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a normális súly egy 14...

Mennyi a normális súly egy 14 éves,160cm magas lánynak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
53-57kg
2011. jún. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
15%
Azert ezen az oldalon egyesek amilyen valaszokat adnak, rettenetes.En 165 cm vagyok 47 kg vagyok es nem vagyok sovany.Meretkezeseknel az iskolaban is tenyleg csak a kover nagydarab gyermekek erik el 57 kg sullyt.Azert mert te ennyi vagy az meg nem normalis es egy ekkora gyermeknek ekkora magassaggal mar vegkepp nem.Lehet lepontozni a kover embereknek akik ezzekkel a valaszolokkal nyugtatjak magukat.Igenis ez ellen tenni kell, sportolni, es nem az egyik gyorsetkezobol ki a masikba be.Es rogton nem az 57 kg lesz a normalis.
2011. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Előttem hozzászóló egy idióta.

160 centi vagyok 57 kilogramm, heti 3x kemény sportot űzök és 3x könnyebb mozgásformát és ehhez megfelelő étrendem van, izmos vagyok nem hájas te túl sok ésszel rendelkező beképzelt anorexiás tökfej.

15/L

A kérdésre pedig a minimum súlyod 50kg

A maximum súlyod meg 60.

Természetesen 5 kiló eltérés lehet izomtól, csontozattól függően.

2011. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én 14 évesen 181 cm voltam és 47 kg azt sem tudtam mi az a fogyókúra tökéletes alakom volt. Amúgy ideális: 50 kg körül.

Most 170 cm és 54 kg vagyok és szintén karcsú vagyok.

27N

2011. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsi, 161 voltam:)
2011. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
15:10 lehet hogy te így látod hogy a te súlyod a normális én nem is állítom hogy nem az ha neked ez jó!De képzeld el hogy én amikor azt mondtam hogy 53-57kg akkor az egészséges súlyról beszéltem nem pedig arról hogy egy anorexiásnak mennyi az ideális testsúlya!Amúgy én ne, járok gyors étkezdébe úgyhogy kár lenne vagdalózni!Ja és értek ezekhez a dolgokhoz hiába jártatod a szád!
2011. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem számít a súlyod mert lehetsz 55-60 kiló és tiszta izom(tehát szép formás) meg lehetsz 45 kiló és nincsen se melled se feneked...

nézz a tükörbe és onnan nézd meg hogy szép vagy e (alakra)

ha nem akkor ne kezdj el koplalni hanem inkább sportolni és hidd el hogy meglesz a látszatja

lehet hogy nem fogsz fogyni(vagyis nem lesz kevesebb testsúlyod) de véknyabb formásabb leszel

2011. júl. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!