Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sajtos tejfölös lángosba hány...

Sajtos tejfölös lángosba hány kcal van?

Figyelt kérdés
márc. 3. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Mekkora az a lángos? Milyen a receptúra? Milyen összetevőket tartalmaz? Mennyi olajat vett fel? Milyen olajban sütötted? Mennyi tejfölt raktál rá? Milyen tejfölt raktál rá? Mennyi sajtot raktál rá? Milyen sajtot raktál rá? Egyéb élelmiszert raktál rá? Ha igen, akkor mennyit és mit? Szerinted ezen kérdések megválaszolása nélkül lehet reális becslést mondani?

Amúgy azt ugye tudod, hogy senkinek nem egyetlen lángoson fog múlni a fogyása?

márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
2%
2500 körül.
márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
Valahol 500 és 1500 kcal között lehet.
márc. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Az internet 5-700-at ír, én azt keveslem. Ha nagy, akkor biztos megvan 20 deka, és 10 deka legalább 500 kkalória, hiszen zsír meg liszt.
márc. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%
Ha egy átlagos lángost nézünk (szóval nem egy olyan otthon készített, ahol szándékosan kevés dolgot raksz rá a kalória miatt :D), akkor szerintem minimum egy 500, minimum. De ezt nem lehet megmondani, de most ha egyszer ettél és nem tudod a kalóriáját, nem baj. Nyilván ha naponta ennél úgy, hogy nem tudod a kalóriatartalmát, na az hatással lenne a fogyásodra, de ez a néhai "ettem valamit, de nem tudom a kalóriáját" nem fog semmit sem befolyásolni.
márc. 4. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Rengeteg
márc. 4. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
29%
Nem érdekel,de finom!
márc. 4. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
31%
Ha a strandon vagy, akkor mindegy.
márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Kb 1100
márc. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Egyedül az első válaszoló írt normálisat, normálisan. Ez a kérdés sokkal több részből áll. Ahhoz, hogy megtudd, minden hozzávalót meg kellene nevezni és le kellene mérni. így lehetetlen megmondani.
márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!