Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez hormonok miatt lehet?

Ez hormonok miatt lehet?

Figyelt kérdés

Egy unokatestvérem, akivel nagyon jóban vagyok, mindig mindent megoszt velem. Nemrég elmondta, hogy késett a menszesze. Nemrég azt is elmondta, hogy mostanában kissé sokat hízott. Kb. 3 hónapja 45 Kilogrammot nyomott, jelenleg 56-58 Kilogramm. Én kicsit soknak találtam, de javítsatok ki, ha tévedek. Eléggé aggódom miatta emiatt. Egyenlőre nem tettem szóvá ezt, féltem hogy belé verem az ideget.

162cm magas



márc. 4. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Ha 3 hónap alatt 13 kilót gyarapodott az unokatestvéred, az a tartós kalóriatöbblet miatt van, nem a hormonok miatt.
márc. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Ez a hízási ütem nagyon gyors. Vagy észrevétlenül sokkal többet eszik mint eddig, vsgy betegség van a háttérben.

Menszesz nem függ őssze

márc. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Durván 7700 Kcal 1 kg zsír. Az azt telenti, hogy 100 000 kalóriát kellett bevinnie pluszban a 3 hónap alatt. Ha azt elosztjuk a 90 nappal, akkor az napi 1100 plusz kalória. Ez rengeteg, szerintem ilyen nem nagyon történik csak úgy, simán lehte valami egészségügyi gond. Viszont azért ennyi pluszt össze is lehet zabálni meg cukrosüdítőzni, főleg ha tegyük fel eddig sokat mozgott, de most valamiért már nem. Szóval ha történt valami drasztikus változás az életében/étkezésében, akkor elképzelhető, hogy ez cask sima hízás. Ha nem, akkor viszont vizsgáltassa ki magát inkább.
márc. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen hormonok? Van valami betegsége, ami összefügg a felborult hormonháztartással?

Egyébként most sem sok kiló. Lehet, hogy azért hízott többet, mert eddig nagyon sovány volt.

márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Nem létezik olyan hormon, ami önmagában 13 kiló felesleget hoz létre.
márc. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Terhes.
márc. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%

Ennek tobb oka lehet, o mit mondott?

En akkor híztam 1 honap alatt 6 kilot, amikor gyogyszert kellett szednem migrénre.

márc. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem normális és sok oka lehet.

Akár olyan is amiről te nem tudsz és ő vagy a szülei igen.

Mindenesetre őszintén beszélj vele erről, legfeljebb zokon veszi...

márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!