Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alulműködő pajzsmiriggyel...

Alulműködő pajzsmiriggyel hogyan lehet hatásosan lefogyni ?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok ezekkel a kalória deficitekkel stb, de akinek esetleg alulműködik a pajzsmirigye, és van bármilyen bevált fogyókúrája, esetleg segítene nekem ebben ?

Köszönöm!



márc. 10. 21:26
 1/9 anonim válasza:
86%
A legszigorúbb kalóriadeficit, tehát tényleg betartani és egy picit sem csalni, illetve eljárni edzeni heti 3x minimum, én 5-6x megyek. Nekem ez segített, és csakis a 2 együtt, külön nem voltak sosem hatásosak… Ez az én személyes tapasztalatom, mindenki más, lehet hogy neked elég csak az étrendre odafigyelni, vagy csak rendszeresen elmenni edzeni.
márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Miért nem szedsz rá gyógyszert?
márc. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
2, nekem olyan bődületes tavhycardiám.lett, hogy a kardiológus azt mondta, hagyjam abba, előbb öl.meg a kétszázas freki, mint a pm.
márc. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem tudsz lefogyni mert nincs fegyelmed hozzá és most a pajzsmirigy a hibás.Hmm?
márc. 11. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%

Előbb nevezd át. A "fogyókúra" átmeneti változást takar, neked pedig egész életed végéig egészségesen kell élned, főleg hormonális betegség mellett.

A pajzsmirigy betegségével se lehetetlen fogyni, csak párszáz kalóriával több a kalóriadeficit, amit tartanod kell egy egészséges emberhez képest.

A kalóriaszámoló appok segítenek kiszámolni a szükségletedet, és abból levonod a deficitet+a pajzsmirigy miatti kalóriadeficitet. Annak mértékében egyél. És mozognod kell nagyon sokat.

márc. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
Előbb kezelni kellene a pajzsmirigyproblémádat!
márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
54%
Gyógyszer+szigorú diéta
márc. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kalóriadeficit usz sport. Hiába számoltam ki mindent, amíg nem edzettem heti kétszer, egy deka se ment le
márc. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez, pm alul egy éve semmi nem megy le deficit+edzés=semmi eredmény.
márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!