Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyire számít soknak hogy...

Mennyire számít soknak hogy nő vagyok 178 cm magas és 175-178 kg körül vagyok?

Figyelt kérdés

márc. 13. 10:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
3-rendes nő kijön belőled.
márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Ez III. fokú elhízás. Súlyos veszélyben van az egészséged. Ha szeretnél tenni valamit, konzultálj a háziorvossal is, mert könnyen lehet, hogy már cukorbeteg stb. vagy, és csak orvosi segítséggel fogsz tudni fogyni.
márc. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%
95 kilósan lennél túlsúlyos
márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem el hogy ez komoly kérdés.
márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem te is tudod hogy ez nagyon sok. Próbálj meg változtatni, mert ennek rossz vége lesz.
márc. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
77%
Az igen. Remélem a kérdés kamu. Ha nem az, akkor 100 kg-ot kéne lefogynod kérdező, iszonyúan el vagy hízva.
márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
12%
12-esnek! "konzultálj a háziorvossal is" Én konzultáltam a házi orvosommal! És csak annyit mondott hogy fogyjak le! És evvel a házi orvos elintézte dolgot! Majd le fogytam! Ige le fogytam 28 KG-t? És mivel lett jobb? Semmivel! Sőt! Rosszabb lett! Amíg nem fogytam le addig tudtam járni! Most már meg nem tudok járni! Alig birok fel ülni is! Szóval nem minden a fogyás!
márc. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
89%
#17 Ez komoly? Miért lett rosszabb, és miért megy nehezen a járás, meg a felülés? Ezt nem hiszem hogy a fogyásnak köszönhető. Talán valami más betegséged lett?
márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%
Nem akarsz a legjobb barátnőm lenni? Végre vékonynak érezhetném magam a 118 kilócskámmal.
márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon. Viszont én egy olyan sajátos beállítottságú férfi vagyok, akinek ez még tetszene is. :)

Nyilván nem azt mondom, hogy ne törekedj egészséges életmódra és fogyásra, mert ez fontos a testi jóléted szempontjából. Viszont azok a kommentelők, akik azt hangoztatják, hogy egy ekkora ember nem tud járni, nem tudja kitörölni a s.ggét, stb. azok a saját szellemi szegénységükről állítanak ki bizonyítványt. Egy 180 kg-s nő még simán tud járni, maratont nyilván nem fut, meg rossz az állóképessége, de ezen kívül lehet egészséges (=nem beteg).

Ha szeretnél erről beszélgetni, kérdező, akkor írj priviben.

32F

márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!