Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így mennyit lehet fogyni?

Így mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés

2 hete úgy étkezek, hogy naponta 1 tányér leves, 1 tányér főétel, és este, vagy reggel valami rágcsa.

Ezelőtt úgy étkeztem, hogy reggelire 2 szedvics, ebéd, és estére is 2 szendvics.

Ma pl ettem a mekiben egy burgert+burgonyát, illetve most egy kakaós csigát és ennyi, de úgy érzem, hogy elég is volt.

85kg voltam 2 hete, szerintetek így fogyni fogok? Kb 75kg a cél.

(F)


márc. 22. 18:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenkepp jobb lenne ha egeszseges eteleket ennel meki es peksutik helyett.A fott etel mindenkepp jobban hangzik,persze abbol is elsosorban az egeszsegesebb etelek.Azokbol tobbet is ehetsz es nem fogsz ugy hizni,mint pl a mekiben egy szendvics mar magaban is eleg sok kaloria
márc. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, de kontrollálom magam.

Régebben akár 2-3 burgert is megtudtam enni, péksüteményből szintén ennyi.

És onnan veszem észre, hogy hatásos amit csinálok, hogy most ha megeszem a levest, a főételt alig bírom megenni, rendesen tele leszek. Régebben ez nem így volt.

márc. 22. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Rendszeresen kell enni kis adagokban, a zöldségnek legalább 30-50 dkg-nak kell lennie egy nap, gyümölcsöt is naponta kellene enni.

Csapnivaló az étrended, vitaminszegény és tele van rossz szénhidráttal.

márc. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%
A rendszeresen kell enni kis adagokban az nem feltétlen igaz. Lehet hogy valakinél működik. Én próbáltam és nálam nem működött, folyamatosan éhes voltam. Amint megettem egy kis adagot az felpörgette az inzulintermelést, a magas inzulinszint meg levitte a vércukromat és rövidesen majd összeestem az éhségtől. Nekem az jött be, hogy dél körül egy normális ebéd, este meg egy normális vacsora. A cukrot és a tésztákat kerülöm, helyette sok zöldség, saláta, hús, hal, jó fajta zsírok (pl. olivaolaj, avokádó, olajos magvak), kevés tejtermék (joghurt, túró, esetleg sajt).
márc. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Például a mai menüm, amin kívül más kaja nem lesz.


Ebéd:

Tonhalas kukoricás babsaláta (1 babkonzerv, 1 kukoricakonzerv, 1 tonhalkonzerv, 1 paradicsom felkockázva, 1 paprika felkockázva, olivaolaj, balzsamecet, fűszerek).


Vacsora:

Tortillatekercs (2 tortillatekercs, 1 zacskós vegyessaláta, 2 paradicsom, 10 dkg csirkemellsonka, 10 dkg sajt, kis fej lilahagyma, joghurtos kapros öntet 1 pohár joghurtból, és a szükséges fűszerek).


Ezekkel úgy jóllakok, hogy majdnem szétpukkadok és mégsem hízom. Jelenleg 80 kg vagyok, de voltam már 100 kiló is (és nem az izomtól).

márc. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!