Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felszedtem kilókat és nem...

Felszedtem kilókat és nem tudom melyik lehet az oka az alábbi életmódbeli változtatásaim közül?

Figyelt kérdés
Ha be lenne azonosítva, változtatnék rajta.
márc. 28. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Nassolás, főleg milka csoki. De egész életemben nassoltam, viszont most 28 vagyok, lehet már jobban meglátszik.
Nincs munkám idén óta, és mozgásban szegényebb életmód. (De szoktam futni, jógázni, kutyát sétáltatni.)
Minden nap eszek egy olyan hülye instant tésztás levest, lehet az hízlal?
11 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:

Ez a 3. válasz illusztrációja:

[link]

márc. 28. 16:20
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mind3

A nassolás plusz kaloria.

A mozgasszegeny eletmod miatt kevesebb kaloriara van szuskeged

Az isntant leves rendben lenne viszont nem telit el tehat ehes leszel hamar es sokkal jobban. Igy tobbez eszel ami plusz kaloria

márc. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek hízlaló élelmiszerek. Senkinek nem egyetlen élelmiszeren múlik a hízása. Nem egy konkrét élelmiszer hízlal, hanem a tartós kalóriatöbblet, ami inkább az első két kategóriának következménye.
márc. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%

A mozgás szegény èletmód. Velem is ez volt.

Mindig is nassoltam, de normál alkatú voltam. Falura költöztem, ahol kimozdulni se lehet mert lesnek mint a birkák. Meghíztam.

Vettem otthonra crosstrainert. Kezdetben napi 10 percet használtam, de már egy hónap alatt is fogytam egy nadrág mèretet.

márc. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nap eszem egy tányér kocka- vagy zacskós levest, bezöldségelve, és nem hízok, hanem lassan fogyok.
márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl sok kávé, kevés pihenés miatt volt
márc. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az instant levesben rengeteg só van,ami megköti a vizet. 3-5kgt simán megköt,ha rendszeresen eszed. És ha megkívánom, akkor a hozzácsomagolt fűszernek csak a negyedét teszem bele (és még úgy is soknak számít vízmegkötés szempontjából).
márc. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!