Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mihhez kezdjek az éhséggel?

Mihhez kezdjek az éhséggel?

Figyelt kérdés
168 cm, 60 kg, 31 éves nő vagyok. Korábban sokáig 64-68 kg között voltam, de már egy éve tartom a 60 kg-t. Heti háromszor edzek, odafigyelek a kajára, mindent kimérek, kcal, makro, tápanyagok... rendben vannak. Én szívem szerint még fogynék, de ahhoz, hogy olyan vékony legyek, mint pl. Zendaya 53 kg kéne legyek, ami számomra nem tűnik elérhetőnek. A 60 kg megtartásával is küszködök, rengeteget vagyok éhes és fáradt, ha kicsit is elengedem magam rögtön visszaugrik a súlyom 62-63 kg-ra. Lehetséges, hogy a 60 kg számomra nem fenntartható? Kérlek, segítsetek, annyira nyomaszt már ez a sok kalóriaszámolgatás meg az állandó éhség.

ápr. 23. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
És akkor mi van, ha felmegy 62-63-ra? A magasságodhoz tökéletes! Abnormális, hogy éhezel! Ne méricskélj kalóriákat, mert beledilizel. A boldogságod nem a kilóidon múlik. Erősen javallott egy pszichológus!
ápr. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem próbáld meg hogy nem számolod a kalóriákat csak figyelsz az egészséges étkezésre. Ha éhes vagy egyél, csak jót, ne nassolgass, ne igyál üdítőt. A számolást meg tényleg engedd el. Annyit nem ér az a pár kg, hogy így szenvedj miatta.
ápr. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Sajnos kekk számolni a kalóriákat. A mozgással tudsz "csalni", mert akkor annyival többet ehetsz. A zsíros- olajos ételek, péktermékek sok kalória, viszont zöldségből jó sokat meg lehet enni. Sok fehérjeturmix besűrűsödik, az jó darabig eltelít, de ilyen az útifűmaghéj is. Napi 3 liter vízfogyasztás is sokat segít.

A böjtöléses diéta is jó, csinálhatod először 12/12 v. 10/14 órásban (evés/böjt), ez egyébként is egészséges a szervezetnek. És ebből adódóan ami még fontos, az a bőséges alvás, egyrészt, mert addig sem eszel, másrészt, mert jobban fel tudja dolgozni a tested a tápanyagokat.

Nekem ezek váltak be, 70 kg-ról 56 kg-ra 1,5 év alatt fogytam, és 3 éve tartom, 1-2 kg +/- ingadozik csak, pedig már nem veszem olyan szigorúan mint az elején, csak odafigyelek hogy lehetőleg egészségesen egyek.

ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
*kell számolni a kalóriákat
ápr. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Megnéztem Zendayát, szerintem ne akarj rá hasonlítani, ő szerintem kórosan sovány. Ráadásul neki kb más dolga sincs mint “jól kinézni”, tutira egy teljes csapata van arra, hogy összeállítsák, elkészítsék a kajáját és biztosan vannak edzői is. A 60 kg szerintem nagyon szép eredmény, de a 62 is vállalható bőven.

Ha állandóan éhes vagy, próbálj meg variálni az étkezéssel. Több (kalóriamentes) folyadék, több zöldség-gyümölcs, több rost. A makrókat próbálhatod tologatni.

ápr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
13%
#3 vagyok, látom irigyek itt páran :) Kérdező, remélem hallgatsz rám, kitartást kívánok!
ápr. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyes leírta.
ápr. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Zendaya ...

Tök durva, ahogy pózol, azt hiszi, hogy jól néz ki, közben olyan, mint egy beteg kislány.

Fúj.

Inkább legyél Zeyada.

ápr. 24. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű: egyél. Bármelyik dietetikus ezt mondaná. Iszonyat egészségtelen ha sokszor éhesnek érzed magad.

Az is lehe5 hogy nincsenek jól felépítve az étkezéseid de az is hogy csak a mennyiség kevés.

Nézd meg az okostányért

ápr. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Zendaya soványsága taszító és meg merem kockáztatni, hogy egészségtelen is ilyen vékonynak lenni. Ne ez legyen a fő mozgatórugód. Te olyan vagy, amilyen, és ezekkel az adatokkal csak elég rendszeresen sportolni. Szeretnék ilyen paraméterekkel rendelkezni, mint te...
ápr. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!