Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit érdemes reggelizni?

Mit érdemes reggelizni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy volt választ erről, de megkérdezném, hogy reggelin mit nem szabad enni, vagy mit érdemes enni, hogy több energiám legyen, de ugyanúgy jó a fogyáshoz is?
márc. 30. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Én általában két szelet teljes kiőrlésű kenyeret szoktam, egy kis teavajjal, sonkával, paradicsommal, ubival.
márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
25%
1 szelet barna kenyérből pirítóst készíteni, májkrémmel meglenni és paradicsomot enni hozzá.
márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Vagy natúr zabkása egy kevés almával vagy áfonyával.

De a kérdés persze itt is a mennyiség és a nap többi részében elfogyasztott kalóriamennyiség.

márc. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és mi az ami akadályozza a fogyást?
márc. 30. 21:26
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

A kalóriakeret túllépése mindenképp.

A mozgáshiány és az anyagcsere betegségek csak hátráltatják, de ezekkel is lehet fogyni. Csak nagyon nehezen.

márc. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én ételekre, italokra gondoltam
márc. 30. 21:30
 7/16 A kérdező kommentje:
reggelihez
márc. 30. 21:30
 8/16 anonim ***** válasza:
73%

A fogyást az akadalyozza ha túl sokat eszel. Ez akkor lehet könnyen ha érzelmj evő vagy tehát nem csak akkor eszel mikor éhes vagy. Illetve akkor ha olyan dolgokat eszwl ami bem telít el ezért hamar újra éhes vagy.


Jó reggelire barmi amiben van fehérje, zsír és lassú szénhdirát valamint zildswg vagy gyümölcs a rostért.


Pl egy tejben fott zabkasa lekvarral nem jo mert nincs fehérje. Ezért hamar ehes leszel. Ha tueot kevwrsz hozza, sokkal jobb. Lehet t3ljes kiorlesu kenyer sonkaval vagy tojassal es 15 deka zokdseggel.

Lehet tk tortilla is akár pl sós turokremmel, zoldsegekkel.

márc. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Évszaknak megfelelően kell étkezni és nincs hízás!
márc. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
8# köszi
márc. 30. 21:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!