Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok?

Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

Egy hónapja kezdtem el életmódot váltani,odafigyelek az étkezésre(csoki,cukor,fehér kenyér.....nem eszek), heti 5 nap tornázok 30 percet -1 órát.

Az étkezésem 1500-1800 kalória.

Napi 7 órát alszom átlagosan. Gyerekkel vagyok itthon,nem dolgozom. 40 éves vagyok......fura mert 6 éve simán lefogytam így. Nem tudom mi a baj?! Amit megfigyelem,hogy az emésztésem lassabb lett,pedig a folyadékra odafigyelek. Csak vizet iszok. A hasamon látom,hogy kisebb lett,de a mérleg 1,5 hete ugyanannyi.


ápr. 5. 07:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Magasság és súly nelkul nem lehet megmondaji hogy jo e a kaloria.

Mindenesetre fogysz. Hisz a hasad kisebb. És ez a lényeg. Sosem a merleg az első.

Főleg ha tornázol is.

ápr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

168cm/83 kg

Igen, tudom,csak jó volna ha a mérleg is mutatna valamit.

ápr. 5. 08:07
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Most 1500 vagy 1800? Mert ez 300 kcal különbség, és lehet attól nem fogysz. Nem azt mondom, hogy minden nap oda legyen szögezve a kalóriamennyiség az 1750-hez, de ekkora különbözet sem egészséges fogyáshoz.
ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Semmi baj a 300 kcal különbözettel, ha kereten belül marad.
ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Türelem, be fog indulni, a leírás alapján úgy tűnik jól csnálod. :) Azt írod 1.5 hete mutat ugyananyyit a mérleg. Ez teljesen normális, nekem is így volt az elején. Aztán meg később is voltak ilyen stagnálások, de utána meg mindig hirtelen zuhant a súlyom, és így átlagban simán kijött a heti fél kiló, fogyás, pedig én kis súlyból fogytam. Be fog indulni nálad is, ne aggódj. És ha később még lesznek ilyen stagnálások, akkor se. :)
ápr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Teljesen jo a kaloriad es a sport is. Es most csibalj magadrol fehernemus kepeket. Foleg ha a merleg neked valszeg olyan lesz hogy sok stagnalas aztan hirtelen eses. A kepek sokkal jobbam kiadjak a fejlodest
ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

40 évesen nem a súlyod miatt kéne aggódnod, hanem a gyereknevelés miatt!

Azt hittem a tinilányoknak a legnagyobb bajuk az, hogy anorexiásat játszanak, erre itt vagy te, ennyi idősen, egy ilyen kérdéssel...

ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%

Mi a baj azzal, ha egy 40es a súlyával foglalkozik? Pont 40+osan gyűlik meg sok ember baja a kilókkal.

Ráadásul sok tinihez képest ő ésszel, okosan csinálja, mert van itt pár tini, aki éhezteti magat, hogy fogyjon.

Én csak türelmet tudok javasolni, nincs azzal gond, ha 1 hónap alatt még csak apróbb változások látszódnak.

ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A súlyod önmagában nem mutatja meg a tényleges fogyást, tehát, lehet, hogy fogytál fél kiló zsírt, de fél liter vízzel többet tárol a szervezeted (ugye a ciklusod is befolyásolja). Szerintem jól csinálod így, ügyes vagy!


Én is 40 éves nő vagyok, hasonló cipőben, picit előrébb járok mint te és hidd el, hogy megéri!

ápr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy hisztis lennék, tiniként sem voltam az!!!! Nem is ismersz!

Igenis foglalkozom a gyerekeimmel, pont emiatt,híztam meg,mert magammal nem foglalkoztam. Mindig 60 körül volt a súlyom a gyerekek előtt! De ahogy látom ezt most nehezebb lesz leadni,mint korábban! :(

Köszönöm szépen az építő jellegű válaszokat! Sokat segít! :)

ápr. 5. 15:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!