Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális? (14 éves,170cm,75kg?...

Normális? (14 éves,170cm,75kg? ) mennyit kéne fogynom? És hogyan?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 07:01
 1/4 anonim ***** válasza:
5-6 kilónál nem többet, de ne fogyózz hanem sportolj. Én is ennyi vagyok és tök jó alakom van, de heti 3X 2 óra karate :)
2010. okt. 27. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tested még alakulóban van. Nem ártana kicsit többet mozognod, kevesebb édességet enned, de szerintem semmilyen drasztikus változtatásokra nincs szükséged.

Kicsit jobban figyelj magadra, szerintem is 68-70kg ilyen magasság mellett néha bomba tud lenni:)Nem mindenkinek egyforma a csontozata, az izomzata, úgyhogy ne ijedj meg ha az osztályrásaid 50-60kg körül vannak.De ha elkezdesz hetente 2x-3x mozogni és picivel! kevesebebt eszel, biztos hogy jobban fogod érezni magad, és majd idővel mások is észreveszik hogy észrevétlenül leolvadtak rólad a kilók!

T

2010. okt. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
a kor nem szamit. 5 kilonal nem tobbet. napi 2 orat mozogj( gyors seta, kocogas, stb...barmilyen torna) probald meg kiiktatni a kenyeret az eletedbol, max reggelire 2 szeletet, ne vacsorazz max igyal valami lottyot es ehetsz valami salatat vagy gyumolcsot estere. tartsd be a napi 3 szori etkezest! es egyel legalabb fele annyit mint eddig-napi 1500-2000 kaloriat viszel be mar 2 het alatt is lemennek a kiloid. vigyazz arra hogy mivel keveset eszel majd ezentul csak olyat egyel amit igazan szeretsze es kivansz, hogy ne foszd meg magad a kaja gyonyoretol! sok sikert a fogyashoz:)
2010. nov. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem ennyi idősen nem szabad fogyókúrázni. Legfeljebb az életmódodon változtass: pl. csoki helyett gyümölcs, számítógépezés helyett mozgás.
2010. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!