Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A súlytartás hogy működik?

A súlytartás hogy működik?

Figyelt kérdés

Mennyivel kell többet enni,mint fogyásnál? Illetve hogy emeljem a kalóriát és néha lehet egészségtelen ételeket enni pl. Csokit, chipset?

Ti hogy csináljátok?😊



ápr. 11. 07:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más. Meg attol is fufg mennyivel fogytál


[link]

Ide beírod az aktuális adataidat és kiszámolja a bmrt. Lejjebb pedig a súlytartási kaloriát írja attol fuggoen h menyit edzel. Aztan szep lassan megszokod az uj adagokat es el lehet hagyni a szamolast


Táplálkozástudományi szempontból heti 1-2szer lehet olyasmiket enni amiket írsz. Tehát ami nem táplál.

De más a helyzet ha egy kocka 80 százalékos csokit eszel gyumolccsel uzsonnara. Vagy ha csinalsz egy turos almas pitet cukor nelkul zab meg teljes kiorlesu lisztbol akkor az szamithat etkezesnek es nem edessegnek

ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintentartó kalóriabevitel. És igen, nyugodtan lehet néha csokit vagy chipset enni, nem kell kizárólag natúr csirkemellen és salátán élni.
ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fogyás után annyi változott, hogy már be mertem dobni néha egy sütit, megint tettem sajtot a szendvicsre, újra meg mertem inni 1-2 sört a barátaimmal, ilyenek. :) A táplálkozás amúgy kb ugyan az maradt, csak ha még rákívánok vmi extrára, akkor azt is benyomom, ennyi. :) Kezdetben amúgy ugyanúgy vezettem a kalóriákat, hogy ne szaladjon el velem a ló, de végül azt is elengedtem, és egyelőre úgy tűnik működik:)
ápr. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Le kell szokni a cukros italokról, az a legfontosabb.


Én ha elkezdek cukrosat inni, pl. 3dl kólát naponta akkor egyből elkezdek hízni, egyébként pedig tartom a súlyomat megerőltetés nélkül.

ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%

"Le kell szokni a cukros italokról"

Hogy jön ide a cukor? A kérdező még csak nem is említette, hogy szokott volna cukros üdítőket inni, azt meg pláne nem, hogy rájuk lenne szokva. Ráadásul ma már minden üdítőnek van cukormentes és/vagy kvázi zéró kalóriás változata.

"ha elkezdek cukrosat inni, pl. 3dl kólát naponta akkor egyből elkezdek hízni"

Nyilván attól a 3 deci kólától hízol (maximum 120 kcal), és nem a tartós kalóaritöbblettől. Persze. Akinek fogalma nincs a biológiai alapokról, az miért ír kommentet?

ápr. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19%
Az a napi 120 Kcal plusz kevésnek hangzik, de jócskán hízlal ám, kb 2 hónap alatt feljön plusz egy kiló, az egy év alatt 6 kiló, azért az nem elhanyagolható... És akkkor ez csak az üdítő... Tehát ez IS számít. De egy csomó minden más is, mert bármi másból is összejöhet az a plusz 120 vagy mégtöbb, pl minden nap egy túrórudi. Ezért kell sprotolni, és akkor nem kell életetek végéig grammra kiszámolni minden étkezést, mert rendszeres és megfelelő mozgás mellet nagy valószínűséggel bele fogtok férni a súlytartó keretetekbe. És akkor jöhet a kóla meg a túrorudi is. Persze az egészséges és nomrális mértékű táplálkozás maradjon meg, mert azért aktív sport mellett is el meg lehet hízni, nekem legalábbis sikerült. :D
ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

"2 hónap alatt feljön plusz egy kiló"

Egy átlagos ember testsúlya egyetlen nap alatt ingadozik akár 3-4 kilót is. Ez a két hónap alatt 1 kiló plusz hogy detektálható szerinted?

ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Az a napi 120 kalória évente plusz 43800 kalória.


Egy felnőtt férfinak kell kb. 2000 kalória egy napra, szóval durván 22 napra elegendő kalóriát viszel be kólával egy év alatt.


Szerintem számít, és én ezt a saját párnáimon vettem észre.

ápr. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
25%

7

AZ 7000 Kcal két hónap alatt, ami 1 kg zsír. Egy normális súlyú ember nem ingadozik 3-4 kilót. :) Én vékony vagyok, így max 1-1,5-öt ingadozok egy napon belúl. De itt most nem a salakanyagról meg a vízről beszélünk, hanem arról hogy két hónap alatt bevisz vele plusz 7000 Kcal-t, ami 1 keg plusz zsír. Nem víz, nem sz..r, hanem zsír.

ápr. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!